Лучанин взяв перше місце на чемпіонаті України з мото дрег-рейсингу

Лучанин Микола Романчук здобув перше місце у Другому етапі чемпіонату України з мото дрег-рейсингу, який відбувався протягом двох днів – 21 та 22 червня на луцькому військовому аеродромі.

Так, згідно з результатами змагань за Другий етап чемпіонату з мотоциклетного дрег-рейсингу-2019, луцький байкер Микола Романчук переміг у класі «МOTO до 1000 сантиметрів кубічних» на своєму Suzuki GSX R1000, що брав участь у змаганнях під номером «09», пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

 

У цьому ж класі Миколі вдалося обійти Сергія Вродзінського з Умані, який посів друге призове місце на своєму «залізному коні» BMW S 1000 RR під номером «13» та Роберта Саву з Червонограда, який здобув «бронзу», осідлавши Suzuki GSX R1000 під номером «256».

 

Також, у класі МОТО до 1000 кубів 5 та 6 місце вибороли луцькі мотобайкери Віктор Притолюк та Кліманов Артур, дещо поступившись спортсмену Тарасу Коту з Червонограда, який зайняв почесне четверте місце.

Щодо інших чемпіонів, то у класі MOTO UNLIMITED, «золото» здобув на своєму Suzuki GSX 1300 R одесит Григорій Філатов; «срібло» виборов Роберт Сава із Червонограда, а «бронзовим» чемпіоном став Сергій Вродзінський з Умані. Почесні четверте, п’яте та шосте місця, відповідно, зайняли лучани Микола Романчук, Віктор Притолюк та Андрій Шушмарук.

 

У класі «МОТО до 600 сантиметрів кубічних» на своєму Kawasakі R5 переміг львівський байкер, член байкарського клубу LIONS, Дмитро Кувичко.