Луцькі плавці везуть медалі з Кубка України

6 липня у Запоріжжі завершився кубок України з плавання. На цих змаганнях виступали луцькі спортсмени із Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву (СДЮШОР) плавання міста Луцька. Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

Останній день змагань приніс феєрверк медалей волинській збірній. Так вихованка тренера-викладача С.Максимюка – Дана Ахмедова випередила всіх на дистанції 50м брас, виборовши золоту медаль.

На цій же дистанції Юлія Смаль завоювала срібну медаль, тренер спортсменки – О.Сологуб. Дмитро Міщук вперше виконав норматив Майстра спорту України, тренер – Т.Ярмусь. Анастасія Дмитрієва на дистанції 50 м н/сп посіла 8 місце, тренери – В.Самчук, О.Корець. Андрій Наумов на дистанції 200м к/пл посів 11 місце, тренер – О. Сологуб.