Луцькі спортсмени привезли вісім золотих нагород з Польщі

Минулого місяця  в місті Замость республіки Польща на базі спортивного клубу «Азимут» проходив чемпіонат Європи зі спортивного радіо орієнтування, де луцьким спортсменам вдалося вибороти 15 нагород. Про це йдеться на сторінці департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради у Фейсбуці.

В змаганнях прийняло участь понад 150 спортсменів з Польщі, Словатчини, Болгарії, України, Молдови, Чехії, Литви та Росії,

Луцькі спортсмени, вихованці ЗТУ Долинського Анатолія Євгеновича,  за три дні змагань вибороли 8 золотих нагород, 4 срібні та 3 бронзові нагороди.

В категорії Ч-21 Долинський Ігор здобув дві золоті медалі.
В категорії Ч-19 Владислав Іщук здобув в трьох видах програми золоті нагороди.
В категорії Ж-21 Ольга Гупало здобула дві золоті і одну срібну медаль.
В категорії Ж-19 Христна Мельник здобула одну золоту, одну срібну, одну бронзову медаль.
В категорії Ж-14 Аліна Лотоцька здобула срібну та бронзову медаль.
В категорії Ж-14 Мар'яна Джигалюк здобула одну срібну медаль.
В категорії Ч-14 Максим Мироненко здобув одну бронзову медаль.

Змагання проводились в семи вікових категоріях: ЧЖ-14, ЧЖ-16, ЧЖ-19, ЧЖ-21 і ветерани. В програму змагань входив фоксорінг (FOXORING) спринт на діапазоні 145МГц, фоксорінг (FOXORING) класична дистанція на 145МГц, фоксорінг (FOXORING) класична дистанція на 3,5 МГц.