Луцькі велосипедиски тріумфували на чемпіонаті України

Луцькі велосипедисти знову тріумфували на Чемпіонаті України по маунтенбайку в гонках «з точки в точку», гонка в гору та шорт-трек, які відбувались 1-4 серпня в місті Чернівці.

Про це інформує департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради у Фейсбук.

Так, Ірина Шиманська була першою серед юніорок в усіх трьох дистанціях і не залишила жодних шансів суперницям з інших областей. Владислав Грушецький виграв усі три дистанції серед юнаків.

Олександра Шишмарьова стала чемпіонкою України в гонці в гору, Валерія Іосенко була другою серед дівчат. В гонках шорт-трек і «з точки в точку» вони поступилися лише спортсменці з Чернігова. Юлія Дорошенко була 4 в дорослій категорії -жінки.

А наша досвідчена спорсменка Яна Беломоіна в ці ж дні приймала участь в Кубку Світу в Італії, де зуміла з стартової 30 позиції заїхати на 4 місце.

Готували спортсменів до змагань Заслужені тренери України Ковальов В.С. та Матвійчук-Жолнач В.В.