Любешівські легкоатлети привезли медалі з Дніпра

У Дніпрі відбувся командний легкоатлетичний чемпіонат України серед юніорів (від 2001 року народження) . У перший день змагань усі місця на п’єдесталі зайняли  юні вихованки Любешівської ДЮСШ, які першими подолали фінішну пряму на 3000-метровій дистанції, інформує газета “Нове життя”.

Першою прибігла Шоломіцька Валерія, другою фінішувала Меліщук Іванна, третьою до фінішу прибігла Токарчук Катерина. Лукяневич Оксана, прибігла четвертою, до речі це наймолодша вихованка Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Не відставали від дівчат і хлопці. Корецький Тарас виборов срібло у спортивній ходьбі (дистанція 5 тис метрів). Абрамович Борис третім подолав фінішну пряму на 2000-метровій дистанції бігу з перешкодами.

Другий день змагань був особливо вдалим для Петрик Юлії Вона перемогла у 3 000 метровому забігу та фінішувала третьою на 1500 метровій дистанції. За словами тренера Борисюк Валентини, Юля справжній боєць. Вона не лише відважилася змагатися із старшими на три роки бігунками, але й здобула перше та третє місця.