На Волині триває акція «Ти зможеш, якщо зміг я!». ФОТО

Упродовж жовтня, листопада та грудня 2018 року у  Волинській області проходитимуть Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі та масові заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед вихованців дитячих спеціальних закладів.

 

 

Вже традиційно працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 23 жовтня 2018 року завітали до Липлянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку Ківерцівського району.    

 

У вітальному слові заступник директора  Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» Альона Ковальчук зазначила, що головними завданнями акції є виховання свідомої потреби до занять фізичною культурою, зміцнення психологічних та емоційних стосунків, а також формування відчуття перспективи у дітей–вихованців дитячих спеціальних закладів шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей.

 

Також було проведено пізнавальні бесіди про важливість здорового способу життя та недопущення шкідливих звичок в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Червона картка» - «Реальність  починається з тебе!» вдало поєдналися зі спортивними конкурсами з дартсу, стрибків зі скакалкою та естафетами: ведення баскетбольного м’яча, «Силач», «Флорбол» та «Попади в ціль».

 

Діти переконливо виявляли свою готовність до спортивного суперництва і відчувалося, що вони мають неабияку потребу у самоутвердженні й готові реалізовувати її у спортивному протистоянні. Змагання були дуже напруженими та емоційними. Дітки з небувалим азартом та підтримкою вчителів та однокласників старались показати якнайкращі результати у спортивних конкурсах та естафетах.

 

Переможці та призери спортивних змагань були нагороджені дипломами та призами від  ГО «Відділення НОК України у Волинській області» та Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх».