У Ковелі відбулися змагання з настільного тенісу

Змагання з настільного тенісу «Kovel open» зібрали найсильніших спортсменів Волині та інших областей України.

 

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради. З 30 по 31 березня у спротивній школі імені Євгена Кондратовича відбувся другий тур відкритого клубного чемпіонату міста Ковеля з настільного тенісу «Kovel open», у якому змагались команди з п'яти областей України: Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької та Рівненської.

 

Всього до нашого міста завітало 18 колективів, які об’єднали понад 60 спортсменів. Всі команди були розподілені на 2 ліги. У вищій лізі у другому турі перемогу виборола «Mobile Dim» з Ковеля, друге та треті місця здобули колективи з Луцька «Альвітранс» та «Саламандра». За результатами двох турів «Mobile Dim» лідирує у змаганнях команд вищоїк ліги.

 

Серед команд першої ліги І місце у «Віват» з міста Червонограда Львівської області, друге посів колектив «Каміньбуд» з смт. Рокитне Рівненської області, третє здобули тенісисти з м. Нововолинська. Три команди з міста Ковеля посіли 5, 6 та 7місця. Третій та четвертий тури відкритого клубного чемпіонату міста Ковеля «Kovel open» відбудуться у травні та липні.