У Ковелі змагалися веслувальники

У Ковелі відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2002-2003 рр.н. та 2004-2005 рр.н.

Обласний чемпіонат став заключним етапом відбору в збірну команду Волині, яка побореться за призові місця на офіційному чемпіонаті України, який   вже скоро стартуватиме в місті залізничників (13-17 червня), - повідомляє Ковельська міська федерація каное.

У змаганнях брало участь близько ста  перспективних волинських спортсменів, юних вихованців КДЮСШ ім. Кондратовича (Ковель), СДЮСШОР «Олімп» (Луцьк, Ковель) та Шацької ДЮСШ.

Юнаки двох вікових категорій змагалися на дистанціях 1000 та 500 метрів, а дівчата – 500 та 200 метрів в каное-одиночці (С-1), каное-двійці (С-2), байдарці-одиночці (К-1) та байдарці-двійці (К-2).

Серед каноїстів-юнаків 2002-03 рр. н. в індивідуальних гонках на дистанціях 500 м.  та  1000 м. рівних не було ковельським веслувальникам. Першим на фініш прийшов Яковлєв Сергій, на 500 м. дистанції другим фінішував Семенюк Тарас, а третім Змієвський Василь. На 1000 м. Василь Змієвський зумів випередити Семенюка Тараса та став срібним призером обласного чемпіонату, а Тарас став третім.

На дистанціях 200 м. та 500 м. серед дівчат старшої вікової групи боротьбу за чемпіонство вели дві ковельські каноїстки Марчук Анна та Грабовець Наталка. В результаті Анна перемогла на дистанції 500 м., а Наталка фінішувала з другим результатом. На дистанції 200 метрів навпаки, Грабовець Наталя стала чемпіонкою, а Марчук  Анна виборола срібло.

Серед веслувальників-байдарочників молодшої вікової групи в призові місця зуміли пробитись  ковельчани Дудка Анна - ІІ місце на 200 та 500 м., Глебець Ангеліна – ІІІ м. на двох дистанціях та Смусь Марко, який переміг своїх ровесників на дитсанції  1000 м., та виборов ІІ місце на 500 м..

Серед каноїстів молодшої вікової категорії кращим в каное-одиночці на дистанціях 1000 та 500 метрів став Кушнєрук Максим. Федорук Дмитро двічі фінішував другим, а Примачук Максим виборов бронзу на дистанції 1000 м.

Крім індивідуальних гонок відбулися заїзди в дуетах, а саме серед старшої вікової групи на дистанції 500 м. в каное-двійці п’ятеро ковельчан стали призерами чемпіонату. Яковлєв Сергій з Семенюком Тарасом – І місце, Мирончук Дмитро в парі з шацьким Лопуховичем Богданом – ІІ місце, ІІІ м. –  Ксюк Олександр в дуеті зі Змієвським Василем. Серед юнаків 2004-2005 рр.н. І місце виборов екіпаж в складі Бензель Назар/Фодорук Дмитро, ІІ м. – Кімлайчук Василь/Змієвський Андрій.

Серед дівчат каноїстки Марчук Анна в дуеті з Грабовець Наталкою стали срібними призерами.

Смусь Марко зі своїм напарником з Луцька переміг на дистанції 500 м. в байдарці-двійці.

Старший тренер з веслування Волинської області, Заслужений тренер України Василь Прохорук від себе особисто і від федерації, дякує всім тренерам за належну підготовку юних спортсменів та пропаганду здорового способу життя серед юного покоління Волинян.