У Луцьку відбудеться Чемпіонат України з мото-дрег-рейсингу

Минулоріч у нашому місті вперше відбулися змагання Професійної Української дрег-рейсинг серії PROUDRS, а також Чемпіонат України із мото-дрегрейсингу. Захід був організований Вінницькою федерацією дрегрейсингу та дріфту за підтримки Луцької міської ради та командування Повітряних сил України.

 

Цьогоріч у Луцьку 22 червня відбудеться Чемпіонат України з мото-дрег-рейсингу та Професійна Українська дрег-рейсинг серія PRO UDRS, BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE, йдеться на сторінці Департаменту сім’ї, солоді та спорту у фейсбук.

 

Учора відбулася робоча зустріч представників міської влади з Президентом Вінницької обласної федерації дрег-рейсингу та дріфту Андрієм Гальчинським та оганізатором змагань VFDD-DCU-PROUDRS Інною Куцою. Учасники зустрічі обговорили організацію проведення цих змагань у Луцьку.

 

Президент Вінницької обласної федерації дрегрейсингу та дріфту Андрій Гальчинський подякував за допомогу у проведені змагань. Він зауважив, що цьогоріч, як і у 2018 році, вони проводитимуться на території військового аеродрому. За його словами, 21 червня планують провести змагання для аматорів, де кожен охочий зможе приїхати на своєму автомобілі і взяти участь у заїздах. Андрій Гальчинський зауважив, що усі учасники будуть поділені на різні класи залежно від потужності автомобілів.

 

22 червня ж, за його словами, - основний день змагань, коли відбудуться Чемпіонат України з мото дрег-рейсингу та Професійна Українська дрег-рейсинг серія PRO UDRS, BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE.

 

На PROUDRS спортсмени змагатимуться у п’яти класах автомобілів та трьох класах мотоциклів.