У Луцьку визначали найкращих плавців серед студентів та організацій

У КЗ "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання Луцької міської ради" відбулися змагання з плавання за програмою спартакіади міста 2017 року у трьох групах. Ці змаганнями стали першим заходом у програмі комплексної спартакіади цього року для спортсменів даних груп, - повідомив представник організаторів, начальник управління з питань фізичної культури та спорту ЛМР Юрій Волинець.

На старт упродовж трьох днів вийшло понад сто  плавців-аматорів. Програма змагань для учасників ІІ і ІІІ груп (ВНЗ І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації, ПТНЗ) включала: 50 м - вільний стиль, брас, кріль на спині, батерфляй (чол., жін.); 100 м - вільний стиль, брас, плавання на спині, батерфляй (чол., жін.); естафета 4 х 50 м змішана, вільний стиль (2 чол. + 2 жін.).

Команди І групи (підприємства, установи, організації) змагалися на дистанціях: 50 м - вільний стиль, брас, кріль на спині, батерфляй та естафета 4 х 50 м змішана, вільний стиль (2чол. + 2жін.).

У перший день змагань серед команд ІІ групи (ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації) перемогу святкували спортсмени Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Дгуге місце у представників Луцького національного технічного університету, а третє у команди Академії рекреаційних технологій і права.

Другого дня на старт вийшли команди ВНЗ І-ІІ рівня акредитації і ПТНЗ. За результатами усіх стартів перемогли студенти коледжу технологій бізнесу та права Східноєвропейського національного університету, на другому місці команда Луцького педагогічного коледжу, а третє місце у плавців технічного коледжу Луцького національного технічного університету.

В суботу боротьбу за командну перемогу в першій групі вели представники підприємств, установ та організацій нашого міста. Вік окремих учасників у цих групах заслуговував на повагу, а боротьба була напруженою. В підсумку, перше місце у змаганнях з плавання за програмою спартакіади міста 2017 перемогу як і минулого року святкували плавці команди “Освіта”. Друге місце у дебютанта цьогорічної першості — команди СП ТОВ “Модерн-Експо”, а третє - у колективу представників ДКП „Луцьктепло“.