«У нас хороший командний дух», – представник української збірної про чемпіонат Європи у Луцьку

Представник збірної України Олексій Касьянов наголосив, що всі спортсмени у збірній прагнуть показати хороші результати та націлені на боротьбу на європейських змаганнях у Луцьку.

 

Про це йшлося 5 липня під час прес-конференції щодо проведення Командного чемпіонату Європи з легкоатлетичних багатоборств (Суперліга) у Луцьку, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

 

Представник Білорусі Андрій Кравченко розповів, що переніс нещодавно 5 операцій, тому основна ціль на цих змаганнях – провести їх від початку до кінця, аби перевірити, чи готове його тіло та, звичайно, допомогти своїй команді.

 

Представник української команди Олексій Касьянов наголосив, що всі українські легкоатлети мають хороший командний дух і націлені на результати.

 

«Всі приводили себе у необхідну форму. Не потрібно забувати, що це командні змагання, тому я радий, що є частиною цієї команди», – зазначив легкоатлет.

 

Також він відзначив, що змагання на українській землі – це перевага для його команди: «Я думаю, що нам буде легше, адже нам не довелося долати велику дорогу, тому матимемо невелику фору. Втім, я бажаю суперникам добре відпочити».

 

Натомість українська легкоатлетка Дарина Слобода зазначила, що її ціль показати хороший результат, адже підготовка пройшла добре.

 

«Сподіваюся, що на цих змаганнях мені вийде покращити свій особистий результат. На стадіоні у Луцьку вже вдалося провести декілька тренувань та перевірити нове покриття, яке є доволі хорошим», – підсумувала легкоатлетка.