Волинська тенісистка – фіналістка турніру ITF W100

Уродженка Луцька Катаріна Завацька (№196 WTA) вийшла до фіналу турніру ITF W100 у французькому Контрексевілі із призовим фондом 100 тисяч доларів.

У першому колі волинянка обіграла Анну Даніліну (№346 WTA) з Казахстану – 7:6 (1), 7:5. Зазначимо, Завацька мала непогану перевагу у першому сеті 5:2, але дозволила суперниці зрівняти рахунок. У другому сеті ініціативу перехопила Даніліна, повівши 5:3, після чого українка виграла чотири гейми поспіль. Надалі подарунків від українки Анна Даніліна не дочекалася, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

У матчі другого кола 19-річна українка у двох сетах розбила третю суперницю Менді Мінеллу з Люксембургу (№ 98 WTA) – 6:3, 6:1. Для перемоги Завацькiй вистачило години і 20 хвилин. У першій партії Катаріна оформила два брейки, у другій — ще три. Це була лише друга перемога Катаріни над суперницею з топ-100 світового рейтингу.

У чвертьфінальному матчі волинянка за 2 години і 11 хвилин обіграла іспанську тенісистку Крістіну Буску (№232 WTA) – 6:4, 2:6, 6:4.

На півфінальній стадії Завацька перемогла ще одну спортсменку зі світової ТОП-100 29-річну швейцарку Штефани Фегеле (№ 97 WTA) – 4:6, 6:3, 6:3.

У фінальному поєдинку Катаріна зустрінеться з норвежкою Ульрікке Эйкері (№ 294 WTA).