Волинські плавці – серед кращих в Україні

Волиняни привезли 7 нагород із чемпіонату України з плавання. Про це повідомляє спільнота СДЮШОР плавання міста Луцька у Фейсбуці

10-15 квітня  в Харкові відбувся чемпіонат України з плавання серед дорослих та молоді. Для відбору до чемпіонату Європи з плавання зібрались найсильніші плавці з усіх областей України та міста Києва. Волинська область була представлена на змаганнях 15-ма спортсменами. Показавши високі особисті результати, наші лідери вибороли 7 нагород, із них 3 золоті та 4 бронзові.

Дана Ахмедова на дистанції 50 м брасом стала чемпіонкою серед дорослих та серед молоді, а на дистанції 100м брасом бронзовою медалісткою серед молоді та 6-ю серед дорослих. Юлія Смаль на дистанції 100м брасом виборола бронзову медаль серед дорослих та на дистанції 50м брас бронзу серед дорослих. Також на дистанції 100метрів батерфляєм дівчина здобула 4 місце серед дорослих.

Серед чоловіків Максим Ткачук на дистанції 200 брасом виборов бронзову медаль серед молоді. Богдан Куява на дистанції 50м батерфляєм виборов бронзову медаль серед молоді, Зауважимо, що всі ці плавці - вихованці КЗ "СДЮСШОР плавання Луцької міської ради".