Волинський каноїст – призер Кубка світу

У місте Сегед, що в Угорщині, відбувся Кубок світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.  Про це повідомляють у Волинському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів Інваспорт.

Загалом брали участь спортсмени з понад 20 країн світу. Україну представляло шість спортсменів, двоє з яких представляли Волинь: Сергій Ємельянов та Марина МажулаКубок тривав з 14 до 19 травня.

Сергій Ємельянов виграв гонку на 200 метрів на байдарці та став переможцем світу з параканое у класі KL3 (результат 39,254).  Спортсмен зробив спеціальний дизайн для свого човна, де написав «Крим – це Україна».

Через це його могли дискваліфікувати. Та він продовжив змагання, пройшов усі попередні заїзди і в фіналі приїхав першим, обігнавши атлетів з Нової Зеландії і Німеччини.

Ще однією спортсменкою від Волині родом з Ратнівського району була Мажула Марина, яка посіла сьоме місце у гонці на 200 метрів у класі
KL1. Тренер спортсменів - В'ячеслав Загреба.