Волинянки - в когорті кращих у Фінляндії

Наші спортсменки блискуче почали етап Кубка світу з лижних гонок та біатлону, - повідомляють "Волинські новини".

Нагадаємо, з 8 до 17 грудня 2016 року в місті Вуокатті (Фінляндія) проходить етап Кубка світу з лижних гонок та біатлону.

Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» делегувала на змагання двох спортсменок.

У перший день змагань у лижних перегонах (спринт 1,2 км) класичним стилем приймали участь дві наші спортсменки ковельчанка Юлія Батенкова-Бауман стала срібною призеркою, а лучанка Богдана Конашук на цій дистанції посіла сьоме місце.

10 грудня - в змаганнях з біатлону ( 7,5 км) Конашук Богдана виборола бронзову нагороду етапа Кубка світу, а Юлія Батенкова-Бауман посіла четверте місце.