Волиняни отримали ліцензійну путівку на Паралімпійські ігри-2020 в Токіо

У австрійському місті Лінц-Оттенсхайм пройшов чемпіонат світу з веслування академічного серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Його учасниками були спортсмени 18 кращих команд світу. 

 

Про це інформує сайт Ковельської міської ради.

 

У класі PR3mix4+ ( екіпаж четвірка розпашна з стерновим) команду України представляло двоє вихованців Ковельського відділення ОДЮСШІ Волинського центру «Інваспорт» - Дмитро Герез та Станіслав Самолюк.

 

У першому заїзді (2000м) наша команда прийшла до фінішу другою, поступившись лише чемпіонам світу та Паралімпійських ігор 2012 та 2016 років, четвірці з Великобританії, випередивши команди Німеччини, Польщі, Австрії і Кореї. Українці вийшли до півфіналу змагань, а згодом - до фіналу групи В. 

 

У заключному найдраматичнішому заїзді нашим атлетам вдалося обійти команди Китаю, Нідерландів, Німеччини та на останніх метрах дистанції команду Бразилії, випередивши її всього на 0,39 сек. Наші спортсмени прийшли до фінішу другими, що дало змогу отримати бажану ліцензійну путівку на Паралімпійські ігри 2020 в Токіо (Японія).

 

До речі, наша четвірка була наймолодшою командою чемпіонату, середній вік веслувальників – вісімнадцять з половиеною років.