Волиняни вдало виступили на Кубку України з веслування

У Дніпрі відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. Це були перші старти сезону-2018, на яких Волинь була представлена близько 30 спортсменами з міст Луцьк та Ковеля, - інформує ІА "Волинські новини".

У загальному заліку команда Волинської області посіла 5 місце серед всіх областей-учасниць. Волинські спортсмени здобули 8 золотих, 9 срібних та 6 бронзових нагород, інформує Ковельська міська федерація каное.

Вагомий внесок у високий результат Волині на Кубку України внесли ковельські веслувальники виборовши 16 нагород різного гатунку.

Імениті ковельські каноїсти Юрій Вандюк та Андрій Рибачок в найочікуванішому виді програмі, в каное-двійці серед чоловіків, поступилися полтавському дуету на одну секунду та вибороли срібні нагороди Кубку.

Реабілітуватись їм вдалося в індивідуальних гонках. Андрій Рибачок феєрично виграв гонку на дистанції 200 метрів та фінішував першим на 500 метровій дистанції.

Юра Вандюк виборов золото в каное-четвірці на 500 м. дистанції, два срібла на дистанції 500 м. та 1000 метрів в каное-одиночці.

Богдан Чабан у складі каное-четвірки виборов І м. на дистанції 500 м.

Олександр Яцюк тричі піднявся на пєдистал здобувши впевнену перемогу на дистанції 1000 метрів в каное-одиночці, та дві срібні нагороди на дистанції 500 та 200 метрів.

Павло Борсук став двічі бронзовим призером Кубку України серед юнаків в каное-двійці на дистанціях 500 та 1000 метрів.

Каноїстка Ілона Грабовець виборола золото на 500 метровій дистанції в каное-двійці та срібло на дистанції 200 метрів. Також в Кубку України взяв участь Володимир Троцюк, який виборов срібло в каное-двійці на дистанції 200 метрів