Вперше за 22 роки Луцьк прийме Чемпіонат України зі спортивної ходьби

10-11 березня на луцькому проспекті Волі буде облаштовано кілометрову трасу для неординарної події. Обласний центр Волині прийматиме Зимовий Чемпіонат України зі спортивної ходьби.

 

Змагатимуться атлети в категоріях: дорослі, молодь, юніори та юнаки.

 

У Федерації легкої атлетики Волині зазначили, що з-поміж волинян на Чемпіонаті України стартуватимуть триразова учасниця Олімпійських Ігор Надія Боровська та дворазовий володар Кубка Європи Іван Банзерук. Додамо, що ці майстри ходьби Любешівської ДЮСШ неодноразово здобували командну першість на українських змаганнях. Відзначимо, що змагання такого рівня зі спортивної ходьби у Луцьку відбувалися перед Олімпіадою в Атланті аж у 1996 році.

 

10 березня змагання розпочнуться о 12.00 й відбудеться 5 заходів, а в неділю 11 березня вони стартуватимуть о 10.00 і включатимуть 9 заходів та церемонії нагородження. Відповідно у місті до 14.00 — 15.00 буде перекрито рух центральними вулицями. Відкриття змагань, нагородження переможців та місце старту/фінішу будуть облаштовано біля приміщення центрального корпусу СНУ. Тут таки для вболівальників та учасників змагань облаштують фуд-зону.

 

Цьогорічний чемпіонат зі спортивної ходьби є важливим стартом в легкоатлетичному календарі України, адже на ньому відбуватиметься відбір національних збірних на командний чемпіонат світу, який відбудеться у травні в Китаї. Отож, у волинських ходоків є можливість потрапити в склад жіночої, чоловічої та юніорських збірних.