Ані натяку на шанс: Друга перемога волинянок у Рівному

Друга зустріч між принциповими суперниками з Рівного та Луцька закінчилася не так драматично, як перша гра. І річ тут зовсім не в гонорових настроях чи зверхньому ставленні до команди "Регіна", просто у другому протистоянні лучанки вийшли налаштованими на боротьбу із першої секунди.

 

 

"Континіум-Волинь-Університет" відчув супротив тільки у першій партії. У другій та третій більш ніж впевнено перемогли волиняни.  Це м"яко кажучи.

 

 

 

 

«Регіна-МЕГУ-ОШВМС» – «Континіум-Волинь-Університет» - 0:3 (21:25, 12:25, 13:25)

 

«Регіна»: Бєлова, Савочкіна, Скорохід, Лозінська, Грицуняк (к), Пономаренко, Вікторчук (л), Кара (л); Рудьо, Кушта, Михальчук. Тренер – Валерій Пархоменко.

«Волинь»: Житовоз (к), Тищенко, Яцків, Молодцова Ю., Степанюк, Скрипник, Карасьова (л); Тренер – Богуслав Галицький.

 

На другий поєдинок коуч "Регіни" випустив стартову шістку аналогічну першій зустрічі. Натомість наставник "Волині" зробив одну зміну. Замість Любові Ужви у старті вийшла Марина Скрипник.

 

Рахунок у матчі відкрила "Регіна"-  1:0. У волинян відповіла Анна Степанюк - 1:1. Настрій на гру гостей було видно неозброєним оком - 3:5. Вдалий старт для лучан продовжили дві Анни. Спочатку, Степанюк виконала підряд два ейси - 3:7, за кілька хвилин ейс у виконанні капітана лучан Житовоз - 5:9. Проте рівнянки змогли відігратися. Сталося це на подачі одного з лідерів команди Інни Скорохід - 9:9. Проте першими до технічної перерви дісталися гості -10:12. За кілька хвилин подавати вийшла Юлія Молодцова. Завдяки хорошій подачі нападника "Волині" рахунок став - 12:17. Сама ж Юлія виконала два ейси. До завершення партії, здобутий гандикап "Волині", рівнянки майже ліквідували - 19:21. У кінцівці нерви міцнішими виявилися у гостей - 21:25.

 

У другій партії "Регіна" повела - 2:0. Відповідь лучан не забарилася - 2:3. Атака гостей продовжувала тиснути - 4:7. На технічну перерву команди відправила Марина Скрипник - 6:12. Як не намагалася "Регіна" повернутися до гри у цій партії. Та все ж волиняни тримали нить гри у своїх руках - 11:17. У підсумку впевнена перемога - 12:25.

 

Третій відрізок гри пройшов за сценарієм другого. "Регіна" повела - 2:0. Зрівняли рахунок волиняни досить швидко. Після шедевральної скидки від нашої зв`язки Анни Житовоз рахунок на табло - 3:3. На подачі Анни Степанюк наші дівчата вийшли вперед - 4:6. Господарі спромоглися в останнє зрівняти рахунок - 7:7. Далі ж серія у "Волині" - 5:0. Команди відправилися на технічну перерву - 7:12. Удар за ударом, волиняни, нарощували перевагу над «Регіною» та зуміли відірватися на комфортну відстань - 11:19. У кінцівці партії без змін. Ейс від Анастасії Тищенко. Не менш вражаючий подвійний блок у виконанні Тетяни Яцків та Анни Житовоз - 12:21. Волиняни спокійно завершили партію свою користь - 13:25.

           

Наступну гру «Континіум-Волинь-Університет» проведе вдома 13-14 лютого. Суперником нашої команди стане чернігівський «Педуніверситет-ШВСМ».

За матеріалами: http://www.volleyball.volyn.ua, http://volynsport.lutsk.ua

Схожі матеріали

12 жовтня 2016, 12:55
"ВолиньСпорт" уже повідомляв, що наша красуня, вихованка луцького волейболу Анна Степанюк підписала контракт із турецьким клубом «...
23 грудня 2018, 19:06
Домашній тур у Вищій лізі України з волейболу волиняни грали проти двох принципових суперників – лідера «Локомотива» та сусідів із ВК...
08 липня 2015, 19:04
Президент та гравець волейбольного клубу «ОЛЮРТРАНС» Юрій Гупало публічно оголосив про початок виконання «Ініціативи 22» – відновлення...