Млинівські волейболісти – треті на домашньому турі

Пляжний волейбол повертається на західну Україну - Федерація волейболу України взяла курс на проведення регулярних турів у невеличких містах. Так, останній передфінальний тур приймало містечко Млинів Рівненської області.

 

 

«У Млинів з’їхалися практично всі найсильніші гравці, серед них і Микола Бабіч, Ярослав Гордєєв, Олексій Денін,  Сергій Попов, Костянтин Медяник, Едуард Резник, Владислав Ємельянчик. Відзначу, що для багатьох учасників цей етап останній шанс потрапити у фінал чемпіонату України, який відбудеться в Івано-Франківську, - пояснив провідний спеціаліст Федерації волейболу України з цього виду спорту Олександр Самсонюк.

 

Млинів неодноразово приймав змагання районного чи міжобласного рівня. Та тур національного чемпіонату з пляжного волейболу для містян – новинка.

 

«У нашому місті розвивається багато видів спорту, але пляжний волейбол для нас на першому місці. Адже наші спортсмени виступають ну турах чемпіонату України, на Кубку. Сюди приїхали не тільки найсильніші українські пляжники, а гравці європейського рівня, які займали призові місця на чемпіонаті Європи. Це перша двадцятка рейтингу найкращих волейболістів. Для маленького міста провести тур чемпіонату України – це дуже велика справа», - розповів організатор змагань Юрій Філоненко.

 

Було млинівчанам і за кого вболівати. Найбільший інтерес викликаза пара місцевих спортсменів Олексія Клямара та Олега Покотило. У півфінальній грі хлопці поступились команді, першій у національному рейтингу (Ярослав Гордєєв і Микола Бабич). Та у матчі за бронзу Клямар і Покотило боролись до кінця. Програвши першу партію закарпатським спортсменам Михайлу Скукісу та Олександру Дергунову млинівчани зуміли організувати кам-бек, перемігши у двох наступних.

 

 

Фінальний тур відбудеться цими вихідними у Івано-Франківську. Для участі у фіналі зареєструвались 20 жіночих та 22 чоловічі команди. Зазначимо, переможці регулярного чемпіонату отримаю звання Майстра спорту України. Також на основі результатів чемпіонату формуватиметься національна збірна.

 

Схожі матеріали

16 березня 2018, 14:36
Команда Богуслава Галицького достроково закінчила першість першого етапу Суперліги України з волейболу серед дівчат на другій сходинці...
19 грудня 2018, 11:29
У суботу та неділю 22-23 грудня зал обласної ДЮСШ в Луцьку прийматиме матчі Вищої ліги України з волейболу.   Луцький «Олюртранс»,...
10 червня 2015, 16:26
У Польському місті Старогард-Ґданський відбувся XXVII Міжнародний турнір з волейболу серед кадетів. Спортивну подію організатори...