За Кубок Згоран змагалося аж три області!

Наприкінці липня вже традиційно любителі спорту зібрались в рекреаційній зоні села Згорани Любомльмського району щоб позмагатись на обласному фестивалю з пляжного волейболу за кубок Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". Приємно, що цього року випробувати свої сили приїхали не лише чоловіки, а й жінки.

 

У турнірі брало участь 28 команд, з них 5 - жіночих, які представляли не лише Волинську область, а й Львівську та Рівненську (Млинів, Кузнецовськ, Львів та Червоноград). Змагались команди у трьох вікових категоріях: до 35 років, 35-45 років, 45 і старші.

 

Змагання проходили на спортивних майданчиках біля озера Згоранське, де команди продемонстрували видовищну гру та подарували багато позитивних емоцій та вражень від змагань відпочиваючим людям, а також мешканцям села Згорани, яких на цих змаганнях зібралось чимало. 

Переможцем турніру до 35 років серед чоловіків  стала команда Млинова, срібло дісталось команді Ковеля «Борідка», третє місце посіла команда  Кузнецовська.

З-поміж жінок місця розділились таким чином: 1. Ковель, 2. Червоноград, 3. Згорани.

 

У віковій групі 45 і старше серед чоловіків – переможницею  стала команда Ковельського району, друге місце зайняла команда Старої Вижівки, третє місце - за командою міста Ковеля.

 

У віковій  категорії 35-45 років переможцем стала Стара Вижівка. Також були відзначені у номінації «Спортивне довголіття» найстарші учасники – Андріюк Валентин з м. Ковель та Шевчук Галина з м. Червоноград, не залишились без уваги і наймолодші – чотирнадцятирічні Ткач Микола з м. Ковеля та Хантіль Олександра з с. Згорани.

 

Схожі матеріали

08 вересня 2014, 10:42
Жіноча волейбольна Суперліга у цьому сезоні стартує 3 жовтня. Модель проведення змагань традиційна: на першому етапі команди...
08 липня 2015, 19:04
Президент та гравець волейбольного клубу «ОЛЮРТРАНС» Юрій Гупало публічно оголосив про початок виконання «Ініціативи 22» – відновлення...
10 липня 2018, 15:19
На спортивних майданчиках набережної Ковеля відбувся турнір з пляжного волейболу серед команд (змішаних пар) чоловіків та жінок  «Мікс...