Бійці ММА їдуть до Луцька на «Битву поглядів»

Незабутнє бійцівське шоу відбудеться у Луцьку вже цими вихідними. У суботу о 20:00 в комплексі сімейного відпочинку «Ротонда» шоу – «Битва поглядів» учасників ІІІ Міжнародного професійного турніру з ММА «Воїни Любарта»! Спортсмени з Білорусі, Вірменії, Грузії, Італії, Південної Африки мірятимуться силою духу із волинянами.

 

Тим часом в неділю, 9 червня, о 16:00, відбудеться відкриття турніру в Луцькому Замку, після якого відразу ж розпочнеться перший професійний поєдинок за участю бійця з Італії! Організатори просять глядачів приходити раніше, аби уникнути черги та зайняти зручні місця поближче до Октагону, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

 

 

Організатори запрошують лучан та гостей міста прийти та підтримати наших бійців, які вже 9 червня відстоюватимуть честь Луцького Замку у видовищних професійних поєдинках за правилами ММА.

 

ІІІ Міжнародний професійний турнір «Воїни Любарта» відбуватиметься за підтримки Луцької міської ради спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та регіонального відділення Національного олімпійського комітету.