Горохівчанка - п"ятикратна чемпіонка Європи з дзюдо та призерка ЧЄ із самбо

Знову гарна новина для усієї спортивної Волині! Уродженка села Миркова, що на Горохівщині, Іванна Березовська, яка закінчила Боярський коледж екології та природніх ресурсів, а зараз навчається в Переяславі-Хмельницькому державному педагогічному університеті, виборола третє місце в особистих змаганнях на Чемпіонаті Європи, який відбувся з 6 по 10 травня в литовському місті Шауляй.

Приємно, що команда України — на найвищій сходині п’єдесталу переможців.

Нашу землячку тренують Любов Іванівна Коробко і Андрій Миколайович Яківець. Зараз Іванні 24 роки, займатися спортом почала у 16. Захоплювалася волейболом, штовханням ядра, дзюдо (за 2 роки отримала майстра спорту з цього виду бойового мистецтва). Та для великих перемог обрала сумо.

Їх у Іванни Березовської багато. Найперша була у Харкові. Чемпіонат Європи у Швейцарії удостоїв Іванну бронзової медалі, всесвітні ігри у м.Санкт-Петербург — срібної та бронзової нагород у вагових категоріях плюс 80 та абсолютній. Вона зуміла здобути срібло на Чемпіонаті по сумо у Гонконзі, а в 2013 році стала трикратною чемпіонкою Європи серед молоді, який проходив у Варшаві.

Загалом, Іванна є п’ятикратною чемпіонкою Європи із сумо та призеркою Європи із самбо.