Ковельчанка «набоксувала» бронзу у Білорусі

Ковельчанка Анна Жуковська повернулась з Білорусі з бронзовою нагородою.

Про це повідомив начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради Ігор Семенюк, - пише ІА ВолиньPost.

У місті Гомелі (Республіка Білорусь) відбувався міжнародний турнір класу «А» з боксу серед жінок. Понад 200 спортсменок з Литви, України, Сербії, Білорусі, Латвії та Росії, демонструючи свою підготовку і майстерність, виборювали перемогу.

У ваговій категорії до 57 кг успішно виступила ковельчанка Анна Жуковська, яка здобула бронзову нагороду на представницьких змаганнях. Варто відзначити, що Анна стала єдиною медалісткою у складі збірної команди України на турнірі.

У півфінальному поєдинку наша землячка поступилась багаторазовій чемпіонці Росії, заслуженому майстру спорту Дарії Абрамовій.

Ковельську спортсменку до змагань підготував заслужений тренер України Віктор Рогатін