Ковельські каратисти – успішні на міжнародній арені

Нещодавно в м. Жешув (Польща) пройшов один з наймасштабніших турнірів з кіокушинкай карате в Європі - "Carpathiacup 2019". Про це пише prokovel.com.

У змаганнях взяли участь понад 700 представників з 11 країн (Польща, Румунія, Болгарія, Угорщина, Чехія, Швеція, Канада, Білорусь, Литва, Німеччина, Україна).

Свої сили спробувала збірна команда Волинської області. Серед учасників - ковельчани. Перед змаганнями каратисти пройшли навчально-тренувальні збори та семінари, де їм розповіли про правила турніру. Його регламент значно відрізняється від звичного для України.

Для вихованців КЗ КДЮСШ ім.Є. Кондратовича - це перший досвід участі у міжнародних змаганнях такого рівня. Кількість бійців у кожній категорії досягала 40 чоловік. Напружена атмосфера впливала і на тренерів, і на спортсменів. Та все ж ковельчани все далі й далі піднімалися у турнірних таблицях.

Завдяки незламному духу, потужній підготовці, підтримці близьких та рідних каратисти посіли призові місця п’єдесталу. Здобули одну срібну та три бронзові медалі, обійшовши спортсменів з Польщі, Німеччини, Угорщини, та ін.

Призерами відкритого міжнародного турніру "Carpathiacup 2019" стали: Сергій Качалай - друге місце, Євгенія Троценко, Іван Потапчук, Ілля Романюк - третє.  Деякі бійці не змогли пройти у фінальну частину, посівши п’яті місця: Артем Савлук, Давід Бегларян, Андрій Музичук, Фрунзік Королік, Сергій Козін.