Луцькі чемпіони чекають фінансування

Нещодавно у Броварах та Павлограді відбулися чемпіонати України з кікбоксингу, на яких тріумфально виступили луцькі спортсмени, повідомляє "Вісник+К".

 

 

Так, Київщина приймала змагання серед юнаків та молоді. Луцька команда у різних розділах та вагових категоріях здобула аж вісім нагород. Чемпіонами стали Яна Глушко, Богдан Фесіна, Павло Гребенкін, Максим Матвійчук і Максим Новосад. Срібні нагороди вибороли Владислав Іксанов, Сабріна Алієва та Вадим Іксанов. Команду готували до змагань Анатолій Кобель та Дмитро Кобель.

 

З Павлограда луцькі спортсмени також повернулися з нагородами: Софія Неділько, Софія Коновальчук та Віталій Копач із золотими, а Іван Філіпчук з бронзовою. Цією командою опікувалися Микола Мордик та Андрій Подвальний.

 

Анатолій Кобель розповів, що успіхи на внутрішніх змагання дозволяють як мінімум сімом луцьким спортсменам виступити на найближчому чемпіонаті Європи у Варшаві. Однак є банальна проблема – брак коштів. З одного боку вони ніби і є – міська рада їх пообіцяла та виділила, але парадокс – забрати їх спортсмени не можуть.

 

– Ми звернулися до заступника міського голови Костянтина Петрочука та до заступника директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Андрія Розтоки щодо виділення коштів на участь у змаганнях. Спільними зусиллями цих людей, а також за підтримки депутатів місцевої громади питання було вирішено позитивно. На даний час  у департаменті тривають  якісь технічні проблеми, наче не сформована бухгалтерія, тому з отриманням коштів виникла певна  затримка. На українські змагання кошти ми відшукали самостійно. Нам не звикати. У Варшаву також поїдемо обов’язково. Щоправда, якщо знову їхатимемо власним коштом, доведеться переполовинювати команду. Повеземо трьох спортсменів, – розповідає Анатолій Кобель.

 

Андрій Розтока, заступник директора – начальник відділу фізичної культури та спорту – департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради у коментарі, запевняє, що міська рада не відступає від своїх намірів щодо підтримки кікбоксингу у місті та й спорту в цілому.

 

– Нинішнє керівництво міської ради любить спорт і розуміє його проблематику. Тому, незважаючи на складну ситуацію, яка є зараз по всій країні, у Луцьку спортивна галузь матиме максимальну підтримку влади. Міська рада виділила кошти на федерацію кікбоксингу недарма, адже цей вид дуже динамічно розвивається у Луцьку і радує високими результатами, – каже Андрій Розтока.

 

– Зараз є певні технічні моменти у роботі, але маємо сподівання, що уже найближчим часом все налагодиться, ­– зазначає він з приводу ситуації із виділенням грошей.

 

Р.S. Анатолій Кобель також дякує керівникам федерації боксу та кікбоксингу Волині Ігорю Корольчуку, Віктору Ребрині, Руслану Роговському, Григорію Іваницькому та Ігорю Марчукову. Вони скромно роблять свою роботу. У Луцьку створені чудові умови для тренувань у боксерському клубі олімпійського резерву (колишній «Естет»). Також тренери і спортсмени дякують за підтримку директору КЗ «ДЮСШ №2 міста Луцька» Валерію Панчуку. Це надзвичайно енергійна людина, яка шукає можливості підтримати спортсменів, забезпечити їх інвентарем та додатковою мотивацією.