На Волині змагалися в панкратіоні

Чемпіонат Волинської області з панкратіону відбувся в луцькому спорткомплексі «Колос» 16 вересня. У змаганнях взяли участь близько сотні спортсменів.

 

Про це пише ІА "Волинські новини".

Змагання організував клуб бойових мистецтв «Гарда», який цього року представляє Луцьк у складі відділення панкратіону дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Луцької міської ради.

 

«Це перші офіційні змагання відділення панкратіону спортшколи. В чемпіонаті взяли участь представники різних клубів бойових мистецтв Луцька: «Воїн», «Легіон», «Прайд» (який також представляє ДЮСШ №1). Також наш чемпіонат відвідали борці з Рівного. В цілому, в чемпіонаті взяли участь близько 100 бійців. Вони розіграли нагороди в двох версіях греплiнга «Гі» (боротьба в кімоно) та «Ноу-гі» (без кімоно).

 

Ці змагання ми провели задля популяризації та розвитку спорту в області, та щоб сформувати збірну Волині з панкратіону», - розповів голова ГО «Волинська обласна федерація панкратіону, греплiнгу та бразильского джиу-джитсу», тренера Бійцівського клубу «Гарда» Михайло Савчук.

 

Нагадаємо, що секції з вільної боротьби та панкратіону відкрили минулого місяця при луцькій ДЮСШ №1 рішенням міської ради.