«PRIDE» готується до чемпіонських поєдинків

Команда Волинського регіонального Клубу бойових мистецтв «PRIDE» проходить навчально-тренувальний збір з ММА в Карпатах.

 

Спортсмени тренуються спільно із титулованими бійцями Одеського спортивного Клубу «Воїн», які вже неодноразово перемагали у чемпіонатах України, Європи і Світу з бойового самбо та ММА, пише Інформаційне агентстсво Волинські Новини.

 

Програма збору включає заняття з ударної техніки та боротьби. Ключову роль тренери відводять боротьбі в партері.

 

«Ефективні больові прийоми дозволяють максимально швидко здобувати перемоги у турнірах будь-якого рівня, все залежить від якості їх виконання» – зазначає один з керівників збору, головний тренер Одеської команди Денис Пилипяк.

 

Спільні тренування та спаринг-сесії заплановані в рамках підготовки спортсменів Клубу «PRIDE» до участі у рейтинговому турнірі з ММА «MAXIMUS FIGHTING CHAMPIONSHIP».

 

«Честь нашого міста у престижних змаганнях відстоюватимуть:

 

Олег Шрамко– переможець професійного турніру з ММА «Воїни Любарта», чемпіон Світу з козацького двобою;

Ілля Сломінський – переможець професійного турніру з ММА «Воїни Любарта», чемпіон України з бойового самбо та ММА;

Лука Шевчук – віце-чемпіон України з ММА, призер турнірів з вільної боротьби» – розповів головний тренер Клубу «PRIDE» Олександр Кулаков.

 

Турнір щорічно проходить на березі Чорного моря в Лазурному. Особливістю цих змагань є те, що переможець рейтингового поєдинку як серед професіоналів, так і серед а аматорів, отримує унікальний чемпіонський пояс турніру.

 

Тренерський склад висловлює подяку директору бійцівського Клубу «Воїн» Бабенку Андрію Васильовичу за допомогу в організації тренувального збору.