У Луцьку змагалися в бразильському джиу-джитсу

У Луцьку відбувся Відкритий чемпіонат з бразилького джіу-джитсу, в якому взяли участь понад 250 спортсменів. Про це пише «Район. Луцьк».

 

Спортивне дійство, яке отримало назву «Lutsk Open Jiu-Jitsu Championship 2018», влаштували 27 жовтня у спортивному комплексі Волинського обласного військового ліцею. Організатор турніру — клуб «Гарда».

 

Як розповів засновник та головний тренер клубу Михайло Савчук, цьогоріч Чемпіонат значно розширив свою географію. Зокрема, приїхали учасники з міст Західної та Центральної України — Рівне, Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Фастів, Київ та інші.

 

Учасниками турніру стали спортмени категорій: діти 4-14, юніори 15-17, дорослі 18+. «І спортсмени, і тренери відзначили високий рівень організації Чемпіонату і обіцяли наступного року привезти більші делегації», — розповів Михайло Савчук.

 

«Lutsk Open Jiu-Jitsu Championship 2018» відбувся за сприяння Федерації бразильського джіу-джисту України, Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міськради, військового ліцею, компанії «West Auto Hub».

 

До слова, доросла команда, яка представляла Луцьк, здобула на Чемпіонаті перше місце, достойно виступили й молодші спортсмени.

 

.