У Луцьку змагаються кадети-дзюдоїсти

Близько 60 юних спортсменів із усієї області з’їхалися до Луцька, аби вибороти можливість представляти рідний регіон на всеукраїнських змаганнях із дзюдо.

 

Про це пише ІА «Волинські Новини».

 

Чемпіонат області з дзюдо серед кадетів до 18 років (2002–2004 років народження) тривав 26 січня у приміщенні Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос». Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини директор Федерації дзюдо у Волинській області Віталій Терешкевич, змагання такого типу відбуваються кожного року в різних вікових категоріях.

 

«Щороку в кожній віковій категорії ми проводимо чемпіонат області, який є відбірковим до чемпіонату України. Зараз у нас змагаються діти до 18 років, кадети. А вже 4 лютого в Черкасах відбудеться чемпіонат України з цієї вікової категорії», – сказав Віталій Терешкевич.

 

Він додав, що вже 27 січня в Луцьку проходитимуть обласні змагання з дзюдо серед спортсменів до 23 років. Загалом таких чемпіонатів на Волині для різних вікових груп нараховується 6–7 на рік. Окрім того, Віталій Терешкевич поділився, що на всеукраїнських змаганнях із дзюдо волинські спортсмени можуть завоювати декілька медалей.