Волиняни вибороли медалі на домашньому Чемпіонаті України

Кращі спортсмени країни приїхали до Луцька позмагатися за звання найсильнішого. Саме в обласному центрі Волині відбувся чемпіонат України з тхеквондо серед осіб з порушенням слуху.

 

У змаганні брало участь більше 30 учасників з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської областей та міста Києва. Уперше були юні спортсмени віком 12-14 років. Головний суддя змагань - суддя національної категорії Мицюк Ярослав Олександрович.

 

Загальне керівництво підготовкою, організацією та проведенням змагань здійснювалось Українським центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Спортивною федерацією глухих України, Волинським регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» за сприянням Луцького міського центу фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Академією рекреаційних технологій і права.

 

 

Упродовж чотирьох годин спортсмени з 8 областей України та міста Києва вели боротьбу за звання Чемпіонів України з тхеквондо, як серед чоловіків, так і серед жінок, молоді. На татамі велась безкомпромісна боротьба, яка дозволила виявити найкращих спортсменів нашої держави, які в послідуючому будуть представляти нашу країну на відповідальних міжнародних змаганнях.

 

Волинські спортсмени здобули:

«Керугі»:

Чоловіки:

         Вагова категорія: до 68 кг

3 місце – Рожко Михайло (Волинська область) та Доля Станіслав (Одеська область).

          Вагова категорія: до 80 кг (об’єднана)

 3 місце – Войтовик Віктор (Волинська область).      

 «Традиційне Пумсе»:

Дорослі чоловіки особисте: 

2 місце – Рожко Михайло (Волинська область).

         Дорослі парне:

2 місце – Рожко Михайло (Волинська область) та Єремеєва Тетяна (Запорізька обасть).

 

 

Вітаємо чемпіонів та призерів змагань.

 

До слова, тхеквондо – бойове мистецтво, олімпійський, дефлімпійський, паралімпійський та національний вид спорту в Кореї. Тхеквондо є одним з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу. Ця дисципліна за допомогою тренування тіла і душі прищеплює людині фізичні бойові навички, ставить за мету поліпшити душевне здоров'я та якість життя.