Юний борець з Нововолинська - переможець Міжнародного турніру з греко-римської боротьби

Учень Нововолинської ЗОШ №7 Назар Янюк здобув перемогу в Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби пам’яті видатного борця Карпатського краю С. Кутлана.

 

Змагання відбулися у місті Виноградів Закарпатської області. Окрім спортсменів Закарпаття та інших областей України,участь в турнірі взяли і команди інших країн світу: Молдови, Білорусі, Словенії, Чехії, Чорногорії, Польщі, Хорватії, Словаччини та Болгарії, – пише видання нововолинськ.com.ua.

 

Тож змагання були важкі, а суперники сильні, витривалі і досвідчені. Однак, Назар Янюк боровся до останньої секунди, докладав максимум зусиль, викладався на всі 100% і наполегливо бився за кожен бал. Він впевнено й помірковано здолав 4 супротивників, здобув перемогу спочатку в чвертьфіналі, тоді у півфіналі, а в боротьбі за «золото» поклав на лопатки місцевого борця.

 

«Це було нелегко, але я виклався на максимум. Отримав те, що хотів, результат мене радує, але працюємо далі! Дуже приємно перебувати в цій атмосфері. Змагання мене вразили своєю видовищністю, а спортсмени – сміливістю та майстерністю. Кількість сильних борців постійно зростає, що не дає стояти на місці. А постійно працювати, тренуватись і удосконалювати свою техніку», – ділиться враженнями юний борець.

 

Греко-римською боротьбою Назар займається з 8 років. Прийшов на одне з тренувань за компанію зі своїм другом і захопився настільки, що вже без цього не уявляє свого життя. Каже, найбільше його захоплює азарт змагань і незабутні емоції перемоги.