Волиняни здобули медалі на Чемпіонаті Європи

У Познані закінчився європейський  чемпіонат із веслування на байдарках і каное. Збірна України на змаганнях продемонструвала хороший рівень підготовки, завоювавши 8 медалей різного ґатунку: 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові (5 місце у медальному заліку).

У складі збірної України виступала волинська байдарочниця, вихованка ВОШВСМ Марія Повх, яка здобула бронзову медаль на дистанції 500 м. Зауважимо, що це перша для України медаль чемпіонату Європи на цій класичній дистанції за останні 10 років, - інформує Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

У каное – двійці на дистанції 500 м бронзову сходинку п’єдесталу посів учень ВОШВСМ Андрій Рибачок у парі з львівським спортсменом Віталієм Вергелесом.