Українська трійка – це добре відомі волинським уболівальникам гравц «Старого Луцька»: Володимир КоцькоВолодимир Шевчук і Дмитро Швагринський. У першому матчі своєї групи їм вдалося обіграти суперників із Мінська із рахунком: 21:15, йдеться у сюжеті 12 каналу.

Утім, у наступному поєдинку волинянам пощастило менше. Впродовж всієї гри вони не поступалися росіянам, однак, удача відвернулася від них в овертаймі. Результат – 9:11 на користь баскетболістів із Петербурга.

А вирішив долю команди на турнірі чвертьфінальний поєдинок. Там наші баскетболісти зустрілися зі швейцарцями. Протягом матчу суперники не упускали своїх шансів закидати в кошик. Напружена боротьба завершилаяся безапеляційною перемогою нащадків вікінгів 20:8.

Такі турніри – спосіб тримати себе в формі під час міжсезоння, а також можливість заробити додаткові бали в рейтингу ФІБА.