Чи то так сонечко сіяло, чи так мені чого було Або чому Київ – то Полісся

Своє чергове протистояння в рамках «Суперліги Фаворит Спорт» БК «Волиньбаскет-WOG»  знову проводив у київському Палаці спорту. Цього разу суперником був СК «ІНФІЗ», який дебютував в чемпіонаті. Всі фахівці зазначали, що цей колектив не такий зірковий як «Динамо», тож давали гостям непогані шанси. І, забігаючи наперед, мали рацію.

 

Початок гри, м’яко кажучи, почався  для волинян не надто. Кілька поспіль триочкових кидків та відповідно підборів господарів, один з яких був влучним. А тут іще Дзюба реалізував 2+1. Відтак за рахунку 6:0 та трьох фолах у лучан за команду Дмитра Чайковського стало лячно, яка відверто розгубилася.  У той момент так і хотілося крикнути: «Агов, хлопці, прокидаємось!».

 

І таки гравці БК «Волиньбаскет-WOG» це почули й почали закидати. Інша справа, що й господарі не збиралися «мити ноги й лягати спати», а продовжували справно забивати. Тому почався реально відкритий баскетбол.

 

Безумовною окрасою стартової чверті стали трюльник Дмитра Швагринського, виграний підбір під чужим кільцем Едуарда Федчука (при його 181 см) та феєричний слемданк Михайла Нейжмака.

 

Закінчилась 10-хвилинка перевагою киян 25:21. Ще було непогано для лучан, зважаючи на постійний розрив 6-9 очок.

 

Друга чверть почалася без розкачки – опоненти знову понеслися на зустрічних курсах. Баскетболісти «Волиньбаскета» ввімкнули пресинг і це дало результат, при якому гості вийшли навіть вперед 29:30, 32:34…

Однак до кінця періоду ефективність атак упала і команди пішли на велику перерву за нічиєї 47:47 («КРЗ – Боголюби»  в квадраті, - лучани зрозуміють ;)).

 

Ну, а що творилося  в наступних двох чвертях, то й особливого бажання описувати нема. Волиняни (або як їх кілька разів обізвав коментар «волинці») зуміли набрати в третій чверті тільки 15 очок. Вкотре гравці робили акценти на дальніх кидках, які часто летіли повз.

 

До слова, разом із «волинцями» до перлів коментатора  належить  також і те, що він Луцьк назвав Поліссям. Звісно медійник не зобов’язаний знати межі цього ареалу, однак вже якщо вживає термін, то варто перевірити його у лінгво-географічних картах. Так-от, якщо автору цих рядків не зраджує пам'ять, то умовна лінія «Полісся – не Полісся» проходить:  Устилуг – Луцьк – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир – нижче Києва – по річці Сейм до кордону з Росією. Отже, якщо Луцьк є перехідною зоною, то Київ – і є географічне Полісся. Таким чином, грали поліська команда «ІНФІЗ» із перехідною поліською «Волиньбаскет».

 

Початок четвертого часового відрізку ознаменувався ривком гостей. І величезна перевага «ІНФІЗа» почала танути, як червонощока випускниця від компліментів коханого. Здавалося – от воно диво. Цифри на табло стали 76:74, однак далі…  БК «Волиньбаскет-WOG» зупинився. На жаль, не вистачило півкроку, півкидка й півзусилля…

За час, що залишався, Київ набрав 90 пунктів, а Луцьк так і залишив 74. Прикро, адже щастя було так близько…

 

Також прикро було те, що арбітри давали грати. Однак давали вони це робити лише одній команді. На жаль, чи не кожен контакт поблизу щита волинян карався фолом, а от біля щита киян захисту дозволяли діяти значно активніше. Але це аж ніяк не причина, і тим  паче не виправдання поразки.

Орест ГОЛІНДЕРСЬКИЙ, спеціально для  «ВолиньSport»

 

Схожі матеріали

13 листопада 2017, 16:38
Чергові два матчі спареного туру в Першій лізі України відіграв баскетбольний клуб із обласного центру Волині.     У суботній грі долю...
03 лютого 2016, 17:36
Це вже була п'ята зустріч цих суперників у нинішньому сезоні. У всіх попередніх матчах підопічні Володимира Рижова волинян обігрували...
15 березня 2015, 09:00
Неймовірна новина надійшла для всіх шанувальників баскетболу з-за океану. І порадіти за земляка варто не тільки волинянам, а й усім...