"Дніпро" - "ВолиньБаскет": Три чверті інтриги

Гра підопічних Дениса Журавльова та Дмитра Чайковського почалася так, наче хтось натиснув кнопку «PowerOn». Артем Чемякін реалізував один штрафний вже на 9-ій секунді і вивів лучан уперед 0:1. Надалі «Дніпро» запропонував дуже високий темп, і, до честі гостей з Луцька, вони його гідно підтримали.

 

Хоча мусимо визначити – влучність виконавців господарів була кращою, тому половина стартової чверті закінчилась 10:6. Під кінець десятихвилинки волиняни чомусь захвилювалися й почали робити невимушені помилки, за які суперник карав миттєво. Попри такий хаос, у ці хвилини сподобались Іван Тимощук та Петро Глушко. Все ж «Дніпро» був на висоті – 21:11.

 

Другу чверть більш активно почали гравці БК «Волиньбаскет», яким вдалося дещо скоротити відставання (21:15). І щойно-щойно дніпряни знову рвонули вперед, як Едуард Федчук у двох атаках поспіль (!) обкрадав опонента й реалізовував свої забіги (31:24). Запал партнера підтримав Сергій Алфьоров, який також оформив 2+2 (не телеканал) – 31:28. У цю мить Луцьк виглядав солідно і змушував собою пишатися. Та до великої перерви «Дніпро» знову вирвався 43:33.

 

У третій десятихвилинці господарі ще більше «запалювали», особливо це стосується безапеляційної переваги височенного Сергія Загреби (216 см) під щитом. Різниця в рахунку подекуди становила понад 20 балів.

Однак волиняни вкотре намагалися дістати та скорочували. На четвертий часовий відрізок суперники вийшли за 11-очкової переваги «Дніпра» -  65:54.

 

Коли ж Загреба й компанія знову відірвалися (72:54), наздогнати вчергове у волинян сил і везіння не стало.  Поразка 85:68, але епізодична вибухова гра в атаці проти фаворита Суперліги Парі-Матч не могла не сподобатись. На черзі «Запоріжжя» 16 жовтня.

 

Схожі матеріали

16 листопада 2015, 12:23
Практично у всіх сучасних команд є маскот (від фр. mascotte – «приносить удачу»), який не тільки виконує роль талісмана, а є...
30 жовтня 2017, 16:22
Минулими вихідними в Луцьку стартувала баскетбольна Перша ліга України. В стартових матчах “Старий Луцьк-Університет” приймав...
08 лютого 2021, 09:27
Команда Володимира Журжія везе з Одеси дві перемоги.   Про це повідомляє прес-служба БК "Старий Луцьк".   На початку матчу команди...