"Дніпро" - "ВолиньБаскет": Три чверті інтриги

Гра підопічних Дениса Журавльова та Дмитра Чайковського почалася так, наче хтось натиснув кнопку «PowerOn». Артем Чемякін реалізував один штрафний вже на 9-ій секунді і вивів лучан уперед 0:1. Надалі «Дніпро» запропонував дуже високий темп, і, до честі гостей з Луцька, вони його гідно підтримали.

 

Хоча мусимо визначити – влучність виконавців господарів була кращою, тому половина стартової чверті закінчилась 10:6. Під кінець десятихвилинки волиняни чомусь захвилювалися й почали робити невимушені помилки, за які суперник карав миттєво. Попри такий хаос, у ці хвилини сподобались Іван Тимощук та Петро Глушко. Все ж «Дніпро» був на висоті – 21:11.

 

Другу чверть більш активно почали гравці БК «Волиньбаскет», яким вдалося дещо скоротити відставання (21:15). І щойно-щойно дніпряни знову рвонули вперед, як Едуард Федчук у двох атаках поспіль (!) обкрадав опонента й реалізовував свої забіги (31:24). Запал партнера підтримав Сергій Алфьоров, який також оформив 2+2 (не телеканал) – 31:28. У цю мить Луцьк виглядав солідно і змушував собою пишатися. Та до великої перерви «Дніпро» знову вирвався 43:33.

 

У третій десятихвилинці господарі ще більше «запалювали», особливо це стосується безапеляційної переваги височенного Сергія Загреби (216 см) під щитом. Різниця в рахунку подекуди становила понад 20 балів.

Однак волиняни вкотре намагалися дістати та скорочували. На четвертий часовий відрізок суперники вийшли за 11-очкової переваги «Дніпра» -  65:54.

 

Коли ж Загреба й компанія знову відірвалися (72:54), наздогнати вчергове у волинян сил і везіння не стало.  Поразка 85:68, але епізодична вибухова гра в атаці проти фаворита Суперліги Парі-Матч не могла не сподобатись. На черзі «Запоріжжя» 16 жовтня.

 

Схожі матеріали

22 листопада 2014, 21:53
Нарешті волинські поціновувачі баскетболу дочекалися старту улюбленої команди у рідних стінах. Справжнє свято завітало до Луцька...
18 лютого 2020, 22:14
Наші гравці продовжують піклуватися про молоде покоління. Цього разу БК «Старий Луцьк» завітав до міської загальноосвітньої школи № 19...
11 лютого 2020, 10:53
Команда Володимира Журжія була дуже близькою до реваншу.   На старті поєдинку активним був Максим Дейна: бігмен встигав підбирати м’яч...