Два рази по 81, але з перемінним успіхом

Минулими вихідними в Луцьку стартувала баскетбольна Перша ліга України. В стартових матчах “Старий Луцьк-Університет” приймав сарненський “Маяк”.

 

 

Старий Луцьк” 81 – 87 “Маяк” (Сарни)

 

Стартовий матч був важливим для обох команд, бо як сезон почнеш, так його і проведеш. Хоча до цього “Старий Луцьк”   провів кубкові матчі, де не зміг пройти “Хімік-2”. На матч чемпіонату настрій був іншим. Гостями була команда з сусідньої області, тому це був не просто матч.

 

Протягом всього поєдинку на майданчику точилась рівна гра, впродовж якої лідер змінювався не один раз. І якщо гості краще провели стартовий відрізок, то далі саме господарі почали впевненіше себе почувати на своєму паркеті. Завдяки Володимирові Коцьку та Петрові Глушку “Старий Луцьк” пішов на велику перерву в якості лідера та з надіями на позитивний результат.

 

На перемогу можна було б розраховувати, якби не низький процент влучання дальніх (31 проти 52 у гостей). Не пішла гра у Едуарда Федчука, який часто брав відповідальність на себе, та не часто це було виправдано.

 

У гостей чудову гру провів Дмитро Семененко, який до 23 очок додав 5 підбирань.

 

Хоча, як часто буває у таких матчах, вирішальними стали заключні хвилини, в яких більше пощастило “Маяку”. Гості святкували перемогу 81-87, а господарі були вкрай вмотивовані здобути реванш у другому поєдинку та потішити своїх вболівальників.

 

 “Старий Луцьк-університет” 81 – 55 “Маяк” (Сарни)

 

У спарених матчах на перший план часто виходить фізична підготовка та ротація. І якщо у першому матчі “Маяк” ще зміг стримувати господарів, використовуючи лише 9 гравців, то у другому поєдинку така кількість людей на лавці призвела до розгромної поразки.

 

Після відсутності у першому матчі, в заявці “Старого Луцька” з’явився Дмитро Швагринський, який першу гру дивився з трибун та активно її коментував. Центровий не лише проходив під кільце, але й вдало атакував з дальньої дистанції, що дозволило йому набрати 27 очок та стати найрезультативнішим гравцем матчу.

 

Зробивши висновки з поразки у першому матчі, господарі діяли більш командно, варіюючи свої атаки, що значно ускладнило життя суперникам. Тепер вони не так часто втікали у швидкі атаки. А якщо і хотіли, то часто їх переривав Едуард Федчук і Ко, який в цьому матчі зробив 8 результативних передач та 5 перехоплень.

 

Підопічні Володимира Журжія вдало провели кожен ігровий відрізок, що матеріалізувалося в розгромну перемогу над гостями, в складі яких двоє гравців не змогли дограти матч до кінця. Можна скаржитись на велику кількість технічних фолів від суддів, але вони були в обидві сторони, тому тут ніякої переваги для жодної з команд не було.

 

І якщо першу поразку можна назвати індивідуальною, то перемога у другому матчі була командною. 81 очко як у першому, так і у другому поєдинках, але завдяки злагодженим діям в захисті господарі паркету змогли взяти переконливий реванш.

 

Наступні поєдинки “Старий Луцьк-Університет” проведе на виїзді проти БК “Коростень”

 Дмитро Андрухів

фото: ГО "БК Старий Луцьк"

Схожі матеріали

14 березня 2018, 10:08
Добігли кінця ігри чергового етапу «Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк».   Нашу область на цій стадії у зоні «Захід-1...
22 лютого 2015, 07:48
У суботу ввечері  луцький баскетбольний клуб в рамках Вищої ліги України приймав володаря срібних медалей минулорічної вишки київський...
28 січня 2016, 13:42
Луцький баскетбольний клуб напередодні свого південноукраїнського турне (БІПА (Одеса),  "Хімік" (Южне) в рамках третього кола...