«Грою нашої команди я задоволений», – Журжій про гру з «Тернопіль-ТНЕУ»

Головний тренер Володимир Журжій БК «Старий Луцьк-Університет» прокоментував матчі проти лідера чемпіонату клубній пресслужбі.

 

«Старий Луцьк» провів два дуже непростих поєдинки проти «Тернополя-ТНЕУ». Ваші враження від цих напружених матчів?

 

Звичайно, команда Тернополя – один з фаворитів чемпіонату. Це досить збалансована команда з хорошим виконавцями. Вони озвучили, що будуть боротися за найвищі місця. Було приємно в них виграти, адже минулого сезону ми програли їм чотири матчі. В Тернополі дуже специфічний зал, там непросто грати. Грою нашої команди я задоволений, ми запропонували супернику силову боротьбу і це дало свої плоди.

 

Перший матч був теж достатньо конкурентний. Тим не менш, в ньому виграти не вдалося. Чого не вистачило?

 

В нас були помилки, які безпосередньо вплинули на результат. Ми дуже добре розібрали ці помилки і їх не повторили в другому матчі. Для прикладу, в цьому поєдинку один з лідерів тернополян Ворнік забив всього 5 очок. Ми діяли набагато агресивніше з перших секунд зустрічі. Я так розумію, що до цього Тернопіль чотири гри виграв дуже легко і вони не були готові до такого нашого пресингу.

 

Показовим було, що в другій грі наші гравці дуже добре зіграли «на щиті», не програвши підбирання, хоча у суперника, фактично, вищі гравці. Той же Ворнік, Анісімов, Бречко. Чи робили акцент саме на підбираннях?

 

Я не хочу поки нікого хвалити, бо попереду ще весь чемпіонат, але наші великі гравці зіграли дуже непогано в плані захисту. Ви правильно сказали, що в Тернополя високі гравці достатньо хорошого рівня, але наші бігмени нічим не поступалися їм. Той же молодий Шевчук отримав достатньо ігрового часу і виглядав пристойно в захисті. Я вдячний, що хлопці нав’язали боротьбу і витримали, допомігши нам впевнено виграти другу гру.

 

Розмовляв Андрій Мошкун

Схожі матеріали

07 серпня 2016, 09:23
У неділю 7 серпня спортивний директор БК «ВолиньБаскет» Сергій Смітюх  та головний тренер команди Дмитро Чайковський були гостями...
20 серпня 2016, 16:16
З метою збереження участі БК “Волиньбаскет” у Суперлізі України з баскетболу в сезоні 2016/2017 створено благодійний фонд, який також...
26 квітня 2014, 21:57
Ху-у-у-ух! Годину тому пролунала фінальна сирена битви лучан із «Кіровоградом», і попсові ЗМІ наввипередки напишуть або озвучать: «...