Луцьк чекає помсти за скандальний овертайм

Гра між баскетбольними клубами «Волиньбаскет-WOG» та «Запоріжжя» має особливий статус. Особливий він передовсім для луцької команди, тренерів, функціонерів та вболівальників. Усі пам’ятають матч першого кола, коли запорозькі «козаки» змогли зрівняти рахунок за мить після сирени про закінчення основного часу. Керівництво ФБУ визнало провину суддів, відсторонило їх на два тижні та посварило господарів за несинхронність світла та звуку в залі.

 

 

Тепер «лицарі» сповнені бажання відплатити «боржок». У порівнянні з тією грою, у «Волиньбаскета» вже нема Хайла та Нейжмака, а в «Запоріжжя» - Рудакова. Хах, і фішка в тому, що Олег перейшов саме у Луцьк. Тож маємо ще один інформаційний привід для інтриги. Разом із тим, волинян підсилив Джексон, якого вся тусовка почала йменувати Шоном.

 

За всіма статистичними показниками «козаки» переважають «лицарів», хіба тільки в графі «результативні передачі» Іван Тимощук більш-менш тримає рівність з Олександром Рибалком (середня кількість за гру 4,5 – 4,9).

 

У турнірній таблиці суперники також посідають дещо різні щаблі – «Запоріжжя» наразі сьоме при п’яти перемогах, а «Волиньбаскет-WOG» має дві перемоги, тож ніяк не розлучиться із дев’ятою сходинкою.

 

Пряма мова

Дмитро Щиглинський, головний тренер БК «Запоріжжя»:

«Настрій у нашої команди бойовий, всі живі й здорові. Їдемо на Волинь з великим бажанням перемогти, а тому налаштовуємось на дуже важку боротьбу, бо знаємо, що на рідному майданчику «Волиньбаскет» зробить усе, щоб взяти два очки. Моя думка така – виграє той, у кого буде більше бажання перемогти».

 

Дмитро Чайковський, головний тренер БК «Волиньбаскет-WOG»:

«Грали з цим суперником у першому колі, і тоді нам не дали по-чесному з’ясувати стосунки. У «Запоріжжя» є явний лідер – Рибалко, однак кожен із команди може вистрелити. Готуємось до гри планово, але водночас і готуємо певні сюрпризи. Проте чи вдасться нам їх реалізувати – покаже зустріч, на яку запрошую всіх любителів баскетболу».

Схожі матеріали

31 березня 2017, 11:21
Двобій студентів із ветеранами волинського баскетболу показав, що рівень практично всіх команд регулярної першості Відкритого...
10 травня 2018, 15:04
Другий сезон відкритої Аматорської баскетбольної ліги міста Луцька добігає кінця. В цьому році позмагатися за медалі захотіло десять...
14 листопада 2018, 15:33
БК «Старий Луцьк-Університет» отримав лист з Федерації баскетболу України, в якому отримав підтвердження перенесення дати та місця...