"Старий Луцьк" двічі обіграв "Львівську Політехніку"

Наша команда здолала підопічних Ярослава Зубрицього у повторному матчі.

 

Гра розпочалася за рівної боротьби. У господарів двічі влучив  Захарчук, в гостей здобули очки Шевчук та Швагринський. Згодом «Старий Луцьк» заграв активніше і влучніше.  При рахунку 8-13 Ярослав Зубрицький був змушений взяти тайм-аут. Перевага гостей стрімко зростала.Шевчук влучив «ендван» та ще й у наступній атаці відзахищався ефектним «блок-шотом» . В кінці чверті на авансцену вийшов Тютюнник: Денис спочатку влучив трьохочкову спробу, а потім ще й «базер»:   10-24 на користь підопічних Володимира Журжія, повідомляє сайт БК Старий Луцьк.

 

В другій десятихвилинці господарям декілька раз вдавалося суттєво скоротити різницю у рахунку.  СпочаткуГорбатий і Капко зменшили відставання «Львівської Політехніки» до 8 очок. Дуже вчасними у цей момент були 3 з фолом від Прозапаса.Галичани наблизилися на 7 очок, але гості відновили статус кво завдяки середньому влучанню Тютюнника та «базеру» Прозапаса –43-56.

 

Після великої перерви «Львівська Політехніка» спробувала наздогнати підопічних Володимира Журжія. Тим не менш, волиняни виглядали дуже потужно в атаці, часто влучаючи з різних позицій. Після «трьохи» Швагринськогорахунок  став 38-55 на користь волинян. Зрештою, перед останньою чвертю рахунок на табло – 40-56.

 

В четвертій десятихвилинці часто влучав Гуцалюк.Господарі продовжували втрачати м’яч у простих ситуаціях. Перевага лучан перевалила за 20 очок. В нашої команди «полетіло» з дальньої дистанції. В кінці поєдинку, коли результат був очевидний,   тренерський штаб «Старого Луцька» пішов на експерименти з варіантами складу, проте перевага гостей стала ще більшою. У підсумку, 58-90 на користь волинян.

 

У складі «Старого Луцька» відразу 6 гравців набрали понад 10 очок. Найрезультативнішим гравцем матчу став Андрій Гуцалюк, в активі якого 17 очок. Щодо визначальних статистичних показників варто відзначити 26 втрат у галичан та 17 перехоплень у нашої команди.

Схожі матеріали

01 серпня 2019, 21:57
Баскетбольний клуб «Старий Луцьк – Університет» розпочав підготовку до сезону Вищої ліги чемпіонату України з баскетболу.   Про...
25 березня 2019, 13:26
Команда Дмитра Маркова вдруге впевнено переграла спортсменів з Волині. Про це пише прес-служба БК "Старий Луцьк".   «Розмочив» рахунок...
14 грудня 2015, 07:50
Справи у суперників наразі такі, що вирішують вони різні завдання. Кияни за відсотком перемог посідають четверту позицію, тоді як...