"Старий Луцьк" лише в овертаймі зумів вирвати перемогу

Лише в овертаймі наша команда змогла здобути перемогу над гостями.

 

Початок матчу у виконанні лучан став одним з кращих у цьому сезоні. Господарям вдавалося все: проходили комбінації, залітали кидки, виходило добре захищатися. В «ДіДіБао» гра відверто не вдавалася. Лише за стартову чверть підопічні Полюлякадопустили 5 втрат. При цьому, дуже мляво все було у нападі. Не залітали навіть штрафні кидки. В господарів феєривДейна, який встигав влучати та добре захищатися проти височенного Гуменюка. Чверть закінчилася за впевненої переваги з Луцька – 23:8, повідомляє сайт БК Старий Луцьк.

 

Друга чверть розпочалася для гостей дещо успішніше, адже їм вдалося відіграти декілька очок. Проте лучани хоч і стали більше дозволяти супернику – влучали свої кидки. Протягом короткого проміжку часу двічі здалеку забив Тютюнник,Федчук теж влучив «трьоху», а згодом – ще й штрафні кидки. Перед великою перервою підопічні Володимира Журжіяволоділи перевагою у 22 очки і ніщо не віщувало проблем, однак не так сталося як гадалося.

 

Після перерви суперник почався захищатися зоною і несподівано для багатьох в лучан виникли серйозні проблеми в нападі. За 10 хвилин «Старий Луцьк» набрав лише…8 очок. До того ж достроково гру через перебір фолів завершив Тютюнник.Перевага волинян зменшувалася. Після влучанняКонєва з дальньої відстані різниця у рахунку становила всього 6 очок. Останнє слово все ж було за нашою командою: Федчук заробив 2 очки – 55-47.

 

На жаль, в останній десятихвилинці справи в атаці йшли не набагато краще. Суперник же стрімко скорочував різницю у рахунку. У важкий момент відповідальність на себе взяв новачок лучан Юрій Крамар, який здобув декілька важливих очок. Полюляк, Гуменюк і Вінтоняк зрівняли рахунок у матчі. За 20 секунд до кінця чверті гості мали шанс навіть виграти, але їх граючий тренер не влучив свій кидок. Як наслідок – овертайм.

 

У вирішальній п’ятихвилинці влучнішими були саме господарі. Швагринський та Дейна принесли своїй команді 3 і 2 очки відповідно. Ще стільки ж самотужки заробив Крамар. Господарі володіли перевагою у 3 очки, але, коли часу, фактично, не залишалося, судді зафіксували фол наПолюляку при виконанні дальньої спроби. На щастя для луцьких вболівальників, Микола схибив з лінії штрафних. 75-73 – важка перемога «Старого Луцька». Найрезультативнішим гравцем матчу став Максим Дейна (19 очок та 15 підбирань). Завтра суперники проведуть ще одну гру.

 

Фото Андрій ЛІЧКО

Схожі матеріали

01 грудня 2018, 18:42
В Тернополі лучани гідно протистояли місцевим баскетболістам, однак не зуміли перемогти другу команду чемпіонату. Матч почався з...
04 серпня 2016, 08:54
Міжнародна баскетбольна організація  FIBA щомісяця оновлює рейтинг збірних з баскетболу 3х3. Приємно, що більшість наших головних...
23 жовтня 2014, 09:29
Спортивний зал луцького НВК № 24 став ареною захопливих змагань - там відбувався турнір з баскетболу (юнаки) серед команд V групи (...