«Старий Луцьк-Університет» наблизився до півфіналу першої ліги

«Старий Луцьк-Університет» впевнено переміг кропивницький «Золотий Вік-2» у першому матчі чвертьфіналу. Баскетбольний матч першої ліги відбувся 13 квітня.

 

Матч агресивніше розпочали господарі і це принесло свої дивіденди. Зусиллями Коцька і Швагринського лучани захопили ініціативу в поєдинку. Гості старалися не відставати. Серед баскетболістів у жовтому  яскраво вирізнявся їх лідер Олександр Петров. Зрештою підопічні Журжія закінчили першу чверть із дев’ятиочковою перевагою.

 

«Розкочегарившись» у першій десятихвилинці команди заграли активніше. У господарів у гру увімкнувся досвідчений Салтовець, який раз по раз збирав очки та змушував суперників фолити. Виходили у лучан і швидкі відриви, за якими гості встигали не завжди. Перевага  «Старого Луцька» зростала і на екваторі поєдинку рахунок на табло – 48-32.

 

Після перерви наставнику гостей Бабенку добавилось головного болю. Чи не єдиний центровий гостей перебрав фолів і достроково завершив гру. Швагринський та Салтовець стали ще більше переважати своїх опонентів під щитом. На останню перерву команди пішли за рахунку 69-52.

 

В останній десятихвилинці ключовим фактором стали фізичні кондиції. Перевагу у «фізусі» мали господарі, які грали в широку ротацію. Коцько, Салтовець, Швагринський і Глушко забезпечили своїй команді комфортну перевагу.  Зрештою, лучани довели матч до логічної перемоги  90-74.

 

MVP  матчу сміливо можна назвати Володимира Коцька, якому не лише вдалося вдало «закрити» лідера «Золотого Віку-2» Олександра Петрова, а й стати найрезультативнішим гравцем зустрічі. Вже традиційно на високому рівні провів матч і досвідчений «центр» Олег Салтовець, який набрав звичні для себе 22 очка: саме стільки залікових балів в середньому набирає фактурний баскетболіст у складі лучан.

 

Наступний матч команди проведуть в неділю, 15 квітня, у Кропивницькому. Якщо у виїзному матчі хлопці Журжія не зможуть здобути вікторію, то долю чвертьфінальної серії до двох перемог визначатимуть за допомогою третього матчу, який знову відбудеться у Луцьку.

 

 

Схожі матеріали

06 жовтня 2018, 22:21
Дещо двояке враження справила дебютна гра лучан у Вищій лізі України з баскетболу проти БК «Рівне». Деякі часові проміжки змушували...
05 травня 2018, 15:56
Видання "ВолиньSport" уже писало про благодійний аукціон, який започаткував луцький баскетболіст Максим Дейна, що нині виступає за...
09 березня 2015, 21:24
Чергова порція «правди» від російських «журналістів».    «Розп’ятих» та «заживо  з‘їджених» північно-азіатським писакам  стало мало,...