"Старий Луцьк" втретє поспіль переміг

Команда Володимира Журжія продовжила переможну серію до трьох виграшів, здолавши господарів майданчика, — повідомляє сайт БК "Старий Луцьк"

Матч почався з «трьохи» Федчука. Господарі з відповіддю не забарилися: влучали Орленко та Калашніков. Команди обмінювалися результативними атаками. В «Старого Луцька» багато влучав Коцько, не відставав і Дейна якому у «фарбі» протистояв досвідчений Орленко. Чверть пройшла у  рівній боротьбі і закінчилася дальнім влучанням Аврахова 23-21.

 

На старті другої десятихвилинки господарі відірвалися на 6 очок. Лучани не знітилися: дуже важливими були дальні влучання Коцька, Прозапаса та Швагринського. Команда Володимира Журжіяне відпустила господарів у відрив. Більше того, ближче до завершення десятихвилинки гості відіграли відставання і вийшли вперед.Швагринський за дві атаки приніс нашій команді 5 очок, а прозапас «трьохою» встановив остаточний рахунок чверті 42-47.

 

Третя чверть видалася напруженою. КомандаПіскарьова декілька раз наближалася на відстань результативної атаки, але лучани не хотіли віддавати лідерство. Влучали Дейна, Співак та Федчук, вміння закидати «трьохи» продемонстрував іБедлінський. Наша команда виграла чверть з рахунком 15-19, перед останньою десятихвилинкою рахунок був 57-65.

 

Старт останньої чверті добре провів Співак, який заробив для своєї команди 5 очок. В «унісон» дальні кидки влучилиПрозапас та Дейна, з середньої дистанції не схибив Коцько. Перевага гостей досягнула 15-ти очок. Господарі видали просто фантастичну кінцівку, скоротивши відставання вдвічі. Переживання за результат вболівальників «Старого Луцька» зникли після вдалого проходу Гуцалюка і влучних кидків зі штрафних Коцька.

Констатуємо переконливу перемогу «Старого Луцька» з рахунком 76-87. Відзначаємо в нашій команді Максима Дейну(20 очок та 9 підбирань). Завтра суперники проведуть ще одну гру.

Схожі матеріали

01 червня 2020, 14:14
Олександр Положинський написав гімн для Баскетбольного клубу Старий Луцьк. Відомий співак є давнім та палким прихильником баскетболу в...
27 вересня 2018, 20:55
Відбулася передсезонна прес-конференція представників луцького баскетбольного клубу, який цьогоріч дебютує в Вищій лізі України.   За...
03 травня 2018, 08:10
У п'ятницю 4 травня майданчик спортивного комплексу СНУ імені Лесі Українки стане плацдармом першого фінального двобою Чемпіонату...