«Старий Луцьк» взяв реванш у «Тернопіль-ТНЕУ»

Перемігши у трьох десятихвилинках, баскетбольний клуб «Старий Луцьк – Університет» взяв переконливий реванш в одного з фаворитів нинішнього сезону Вищої ліги БК «Тернопіль-ТНЕУ» – 68:82.

 

Другий матч спарки відбувся 3 листопада у Тернополі, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

 

Вчора, програвши перші три, «Старий Луцьк – Університет» зумів налаштуватися та перемогти у четвертій десятихвилинці. Проте підсумковий рахунок був усе ж на користь «Тернопіль-ТНЕУ» – 76:68. Тож лучани прагнули сьогодні взяти реванш.

 

Перші очки у матчі закинули господарі майданчика. Загалом у першій чверті команди грали результативніше, ніж вчора, а перевагою у перші сім хвилин гри сьогодні володіли лучани, зокрема «трьоху» закинув Коцько. Відзначимо, що тернополяни часто фолили, а гравці «Старого Луцька», показавши хорошу реалізацію, набирали очки кидками з лінії. Наприкінці чверті лучани дозволили тернополянам вийти вперед, однак друга «трьоха» Коцька у матчі зробила підсумковий рахунок у першій чверті нічийним – 23:23.

 

На початку другої десятихвилинки Швагринський кидком з-за дуги знову вивів «Старий Луцьк» вперед, також ендван закинув Дейна, щоправда кидок з лінії не реалізував. Лучани поступово розвивали отриману початку чверті перевагу – вчергове здалеку поцілив Коцько, також «трьоха» в активі Швагринсько, яка дозволила мати +10 переваги. Наприкінці десятихвилинки господарі дещо скоротили відставання, тож на велику перерву команди пішли з +6 для лучан – 37:43.

 

«Старий Луцьк» ударно розпочав після перерви – з середньої дистанції закинув Тютюнник, а здалеку знову влучив Коцько. Відзначимо, що лучани завдяки влучанням з середньої Тютюнника наростили свою перевагу до +13. Втім, тернополяни скоротили відставання. Тож перед фінальною чвертю рахунок був 47:54.

 

Четверту десятихвилинку активніше розпочали господарі, які скоротили відставання до трьох очок – тренерський штаб «Старого Луцька» одразу взяв тайм-аут. Після цього лучани знову збільшили перевагу до +7. Проте два поспіль влучання, одне з яких здалеку, зробили відставання тернополян мінімальним. Але й лучани не стали мовчати, відповівши «трьохами» Швагриснького та Тютюнника, до того ж середньої забив Коцько. Тепер вже тернополяни брали тайм-аут, а у лучан було +9. А після перерви здалеку забив і капітан «Старого Луцька» Едуард Федчук. Тернополяни трохи скоротили відставання, але за хвилину до кінця той же Федчук знову поцілив здалеку. В підсумку «Старий Луцьк» довів матч до логічного завершення, взявши реванш в одного з фаворитів нинішнього сезону – 68:82.

 

Відзначимо, що найрезультативнішим гравцем матчу в лучан став Володимир Коцько, в активі якого 26 очок.

Схожі матеріали

25 грудня 2016, 20:05
За два минулі сезони саме ігри між луцькими та південноукраїнськими баскетболістами були найбільш непередбачуваними. У всіх без...
09 жовтня 2016, 21:00
У Луцьку депутати міськради у рамках дня депутата відвідали тренування дітей баскетбольної секції комплексної дитячо-юнацької...
08 листопада 2015, 07:01
Четверта поспіль виїзна гра БК «Волиньбаскет-WOG» в рамках «Суперліги Фаворит Спорт» припала на южненський «Хімік». Команди...