«ВолиньБаскет» і вдруге «позолотив собі ручку» в матчі з Кіровоградом – 69:68

Друга зустріч лучан та кіровоградців почалася без особливих «телячих ніжностей», і команди відразу без розвідки почали бомбардували кільце одне одного.

 

Тільки ж от як не намагалися господарі вдало завершувати свої атакувальні дії, та м’яч вперто оминав, облизував, терся об дугу, але ціль таки минав. А про триочкові й говорити не доводиться – грішним ділом подумалось, що хлопцям на першу чверть пороблено-задавлено.

 

Кіровоградці же навпаки – так почали куражитись, що фани «Волиньбаскета» почали переживати за надто великий відрив, який подекуди складав 11 пунктів. Та що там казати, якщо у «Золотого века» навіть з десяти метрів залітало – шикарнув Богдан Сосой. Словом, в Кіровограда летіло все. Підсумок 10:19.

 

 

 

Друга чверть почалася в такому ж циклі, що й перша, однак як ніколи вчасно у господарів прилетіло три поспіль влучних постріли з-за дуги – постарався Павло Хайло та Андрій Кобець. Це неабияк збадьорило дещо похнюплених гравців «Волиньбаскета». Навіть взятий тайм-аут тренером «Золотого века» Андрієм Білозерським вже не зміг збити наступальний настрій. Перелом сповна відобразився на цифрах на табло – 37:30.

 

 

У третій же 10-хвилинці вже лучани почали нарощувати перевагу, яка інколи сягала 13 очок. Проте в чверті заключній (основного часу) знову сценарій став схожим на перший часовий відрізок – Кіровоград став більш точним, а от в Луцька почалися незрозумілі втрати.

 

В результаті ситуація вирівнялась і почалася дуже нервова та драматична кінцівка. Команди йшли нога в ногу, і апогей настав за 1,5 секунди до сирени, коли «Волиньбаскет» втратив круглого  і необачно сфолив біля свого щита. Рахунок на той момент був 69:68. Стало зрозуміло – якщо Андрій Чайка забиває один штрафний – 99% овертайм, якщо  ж два – то за півтори секунди щось вигадати господарям було би вкрай важко. Але несамовита підтримка вболівальників призвела до того, що нерви у гравця з Кіровограда не витримали і він схибив двічі.

 

 

Тож друга перемога «Волиньбаскета» і реванш взято!

Завершальні ігри цього чемпіонату лучани проведуть у Дніпропетровську 25-26 квітня.

 

«Волиньбаскет-WOG-Університет»    69:68     «Золотой Век»

                    10:19          27:13                   21:16          11:20

 

Коментарі

Петьо

Дивився по Аверсі цю гру. Гра класна, а ще класніші малишки, які танцювали в перерві. Почати ходити на баскетбол ,чоль?

Схожі матеріали

02 березня 2018, 12:47
3-4 березня луцькі поціновувачі баскетболу вкотре матимуть можливість споглядати матчі Першої ліги України.   Команда "Старий Луцьк...
25 лютого 2015, 20:15
Хлопці луцького баскетбольного клубу продовжують свої виступи у ВЮБЛ (Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі).     Після двоякого...
03 серпня 2016, 07:42
На цей матч 10-го туру з Кубка Корбана лучани їхали в ранзі фаворитів, однак не все пішло так, як задумав головний тренер Дмитро...