1:1 - і «Волинь» залишається лідером

Домашнім поєдинком проти «Миколаєва» ФК «Волинь» завершував футбольний рік 2019.

 

З перших хвилин «хрестоносці» заволоділи ініціативою та, здебільшого, правим флангом намагалися доставити м’яча до воріт гостей. Однак до реальних можливостей для взяття воріт справа не доходила, - інформують Волинські Новини.

 

Миколаївцям же, які з середини тайму створили декілька моментів біля воріт «Волині», вдалося реалізувати один гол на 41 хвилині, коли Войцеховський пробив точно у верхній кут воріт Леванідова.

 

Уже з початком другого тайму лучани намагалися відігратися, що вдалося зробити на 55 хвилині, коли з пенальті забив Кожанов.

 

«Волинь» продовжувала створювати момент за моментом, але усі намагання лучан зводилися нанівець через голкіпера гостей, який піймав «кураж» та відбивав усе, що летіло у ствір його воріт.

 

Незважаючи на 6 доданих хвилин, забити ще та здобути дев’яту поспіль перемогу «Волині» не вдалося, проте підопічні Тлумака залишились у лідерах чемпіонату.

 

Фото: ФК «Волинь»

Схожі матеріали

06 листопада 2018, 17:54
Представник Волині у Першій лізі ДЮФЛ України – клуб «Адреналін» - цього разу двома віковими категоріями грав на виїзді проти ДЮСШ...
03 червня 2020, 16:59
Керівництво київського клубу не надто задоволені тими результатами, які показує команда. "Динамо" проявляє інтерес до 45-річного...
10 березня 2016, 08:02
Чергова порція штрафу "прилетіла" на адресу луцького футбольного клубу. Чи вже нині когось цим здивуєш? Та навряд, адже головний...