1:1 - і «Волинь» залишається лідером

Домашнім поєдинком проти «Миколаєва» ФК «Волинь» завершував футбольний рік 2019.

 

З перших хвилин «хрестоносці» заволоділи ініціативою та, здебільшого, правим флангом намагалися доставити м’яча до воріт гостей. Однак до реальних можливостей для взяття воріт справа не доходила, - інформують Волинські Новини.

 

Миколаївцям же, які з середини тайму створили декілька моментів біля воріт «Волині», вдалося реалізувати один гол на 41 хвилині, коли Войцеховський пробив точно у верхній кут воріт Леванідова.

 

Уже з початком другого тайму лучани намагалися відігратися, що вдалося зробити на 55 хвилині, коли з пенальті забив Кожанов.

 

«Волинь» продовжувала створювати момент за моментом, але усі намагання лучан зводилися нанівець через голкіпера гостей, який піймав «кураж» та відбивав усе, що летіло у ствір його воріт.

 

Незважаючи на 6 доданих хвилин, забити ще та здобути дев’яту поспіль перемогу «Волині» не вдалося, проте підопічні Тлумака залишились у лідерах чемпіонату.

 

Фото: ФК «Волинь»

Схожі матеріали

17 жовтня 2014, 13:49
Що готує нам тур прийдешній? Цього разу матчі в чемпіонаті області різнобарвні, як сновидіння вгодованого пса Сірка зі села Крухиничі...
03 жовтня 2019, 15:29
Незважаючи на те, що після 17 туру чемпіонату Луцького району з футболуЗабороль зайняв одноосібне лідерство в турнірній таблиці,...
03 червня 2019, 16:09
У четвертому турі ратнівська «Рать» здобула перші очки в чемпіонаті, мінімально перемігши вдома «Торчин», який ішов без втрат. «Лище»...