«Адреналін» переміг одного з лідерів Першої ліги України

Матчі чергового туру в рамках Дитячо-юнацької футбольної ліги України представник Волині проводив удома проти ДЮФК «Жерм» із Черняхова.

 

Суперники по U-15 посідали хоч і сусідні місця – сьоме й дев’яте – проте різниця між ними становила 9 залікових пунктів. Однак цей факт не знітив господарів, а радше навпаки.

 

Уже на 2 хвилині після класної передачі через усе поле Сироватки забив Кревський. Згодом лучани могли відзначити ще кілька разів, однак не зуміли.

 

Зрівняли гості з Житомирщини після метушні та нерозбірливих рухів у карному «Адреналіна» (1:1). Та все ж на останній хвилині тайму Литвин знову вивів Луцьк уперед після вдалого розіграшу кутового – 2:1. У другому таймі були ще моменти, однак змінити рахунок командам не вдалося.

 

Старші опоненти U-17 відділяла ще більша відстань у турнірці. «Жерм» ішов третім, маючи в активі 28 очок, а «Адреналін» - восьмим, набравши 20 поінтів. Либонь, це стало хорошим подразником, адже провели гру лучани відмінно.

 

Волиняни впродовж усього протистояння тримали гостей на їхній половині поля, постійно створюючи нагоди для взяття воріт. І хоча забити вдалося «Адреналіну» лише раз, проте каркас воріт житомирців рятував разів зо чотири. Але ж мінімальна перемога – також перемога, тим паче, над одним із лідерів – 1:0.

 

Дмитро Трефіловський, тренер ФК «Адреналін» U-15:

«Дуже приємно перемагати команду, що йде вище в турнірній таблиці. Радий, що нам це вдалося. Також позитивом вважаю те, що сьогодні спрацювали проведені нами заміни. Рухаємося далі».

 

 

Схожі матеріали

25 листопада 2018, 21:05
Команда АФК «Забороль» брала участь у престижному міжнародному турнірі в Варшаві серед юнаків вікової категорії U-17.     Волиняни...
30 червня 2018, 13:03
Півфінальними матчами із  дещо схожими сценаріями команди визначили цьогорічних фіналістів кубкового турніру.   Вирішальний двобій...
17 серпня 2016, 14:36
Набирає обертів Чемпіонат України з футболу серед аматорських колективів. Нагадаємо, цьогоріч 20 учасників було поділено на дві групи...