«Адреналін» та «Полісся» розіграли справжній трилер

Черговий тур у Першій лізі ДЮФЛ України для команд із Луцька мав стати справжнім випробуванням міцності, адже приймали волиняни лідера першості – житомирське «Полісся».

 

 

У старшій віковій категорії U-17 суперники почали абсолютно рівно. До середини першого тайму тривала боротьба з невеличкою перевагою в бажанні господарів. Було видно, що хлопці прагнули реабілітуватися після поразки у Рівному.

 

Проте прикра помилка на виході воротаря «Адреналіна» призвела до голу, після якого гості  відразу змогли забити вдруге. Це неабияк надломило настрій всього колективу, бо ж до цієї неприємності гра вдавалася.

 

Наставник лучан Роман Максимюк провів кілька ключових замін, які зіграли визначальну роль. Попри це, ще за п’ять хвилин (плюс доданих три) до кінця зустрічі «Полісся» вело 0:3. Однак «Адреналін» зумів швидко скоротити відставання до мінімуму – 2:3. А коли стрілка секундоміра робила останнє коло, голкіпер Житомира також припустився помилки – його перекинули ударом майже із центра поля.

 

Фінальний свисток зафіксував бойову нічию 3:3, що подарувала вулкан емоцій.

 

«Адреналін» U-15 поки ніяк не може знайти свою гру. Хлопцям важко налаштуватися насамперед психологічно, бо ж змагаються з на рік старшими командами. Якщо додати до цього, що колектив практично ніде й не виступав, то горнило Першої ліги ДФЛУ – гартування ще те.

 

Зрештою, тренерський штаб цілком усвідомлює, що перше коло буде для них набиванням гуль, а от у колі другому всі сподіваються на дещо іншу картину. У матчі ж проти «Полісся» боротьби не вийшло – господарі поступилися 1:6.

Схожі матеріали

26 квітня 2018, 10:50
28 квітня відбудуться завершальні тури групового етапу Кубка на призи газети «Слава праці». Саме ці матчі визначать остаточний...
07 вересня 2015, 14:55
Початок нової першості області з футболу дав настільки строкаті результати, що  залишається тільки гадати – такі рахунки будуть...
08 червня 2018, 12:40
Уже тривалий час в обласному центрі Волині організовуються футбольні батли, які набирають усе більшої й більшої популярності в...