Андрій Харченко: «Прагнемо, щоб діти могли зіграти з однолітками і знайти нових друзів»

Через кілька днів обласний центр Волині вкотре стане епіцентром дитячого футболу, міжнародною столицею спортивної дружби та радісних посмішок.  

 

Саме в Луцьку впродовж 9-11 січня 2017 року відбудеться традиційний  Різдвяний кубок ФК «Адреналін».

 

Чим буде дивувати масштабний турнір цього разу – ми розпитали у президента  ДЮФК «Адреналін» Андрія  Харченка.

 

 

Уже багато років Різдво для маленьких футболістів Волині, України, Польщі та Білорусі є символічно луцьким, адже саме Кубок ФК «Адреналін» став тим масштабним фестивалем, який запалює нові зірочки та сузір’я. Чого чекаєте від змагань 2018 року?

 

- Ми, організаційний комітет, очікуємо від змагань лише позитиву – видовищного футболу для глядачів, красивої гри від учасників та вибухових емоцій у вболівальників. Це чудова нагода знову побачити давніх колег і приятелів та зустріти нових, тому Різдвяний кубок ФК «Адреналін»-2018 стане черговим спілкуванням між різними футбольними школами й традиціями.

 

З яких міст будуть учасники нинішнього турніру?

 

- Цього року нашими гостями будуть 9  команд із Києва,  по 2 колективи з Одеси, Мелітополя, Вінниці,  Чорноморська, по одному учаснику з Коростеня й Дніпра,  3 дитячих клуби з сусідньої Польщі і, звичайно ж, наші  місцеві волинські команди також братимуть участь.

 

Від багатьох тренерів доводилось чути, що Луцьк  їх приваблює тому, що вам вдається зробити теплий прийом не тільки в спортивній царині, а й організаційній та побутовій. Як вдається тримати високу планку впродовж стількох років?

 

- Є дуже гарний  вислів: «Ставитися до людей потрібно так, як ти хочеш аби люди ставилися до  тебе». Саме  тому  під час  проведення  турнірів ми  намагаємося передовсім створити атмосферу  футбольної товариської зустрічі, а не змагань. Прагнемо, щоб діти з різних міст мали змогу зіграти з  однолітками, проявити себе, знайти  нових  друзів та прогулятись  по нашому  чудовому Луцьку. Тренери ж  можуть перейняти  один в  одного  досвід, адже  всі вони  досвідчені  фахівці, а, отже,  кожен  може розказати щось нове у тренувальному й ігровому процесах.

 

Гостинність, звісно, гарна риса,  але які завдання ставите перед «адреналінівцями» на цьому кубку?

 

- Ми  орієнтуємо наші команди  «Адреналін» не на  перемогу, а на  чесну боротьбу, на  повагу  до  суперника, на командну  роботу. Головне завдання – навчити  дітей  ставити  перед  собою  цілі  і  поступово йти до їх досягнення. Якщо напрацюємо в наших вихованцях ці риси, то перемоги прийдуть неодмінно.

 

Які вікові категорії юнаків гратимуть цього року і за яким розкладом?

 

- Цього  року в  турнірі  братимуть  участь діти  2008, 2009, 2010 та 2011  років народження. Кубок ФК «Адреналін»  триватиме  три  дні в комплексі «Арена Спорт» , що на вулиці Карбишева ,1. 

 

Змагання  триватимуть 9 січня з 09:30  до 18:00, 10 січня - з 10:00  до  17:40.

Фінальні  зустрічі  відбуватимуться  11  січня з 10:00 до 13:40, а о 14:30 – церемонія  нагородження.

 

Тож запрошуємо  всіх на   свято  футболу підтримати  наші  команди, адже  дитячий  футбол – це  неперевершені  емоції!

Схожі матеріали

23 червня 2018, 22:29
У селі Іваничі, що на Волині, урочисто відкрили спортивний майданчик із штучним покриттям.   Про це пише Район.Іваничі   У п’ятницю,...
30 червня 2018, 13:03
Півфінальними матчами із  дещо схожими сценаріями команди визначили цьогорічних фіналістів кубкового турніру.   Вирішальний двобій...
04 червня 2018, 17:11
У Володимирі-Волинському на міському стадіоні «Олімп» відбувся обласний чемпіонат з футболу серед дівчат віком до 16-ти років.  ...