Чемпіонат України з футболу на паузі. Офіційне рішення УАФ

Виконавчий комітет Української асоціації футболу прийняв рішення щодо призупинення всіх змагань на території країни.

 

Про це повідомляє офіційний сайт УАФ.

 

Виконком УАФ прийняв рішення зобов'язати відповідних організаторів змагань у період з 18 березня 2020 року до прийняття іншого рішення з даного питання з урахуванням рішень відповідних органів державної влади та рекомендацій УЄФА – призупинити проведення всіх змагань УПЛ, Кубку України, U-21 та U-19 УПЛ, ПФЛ, вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд та Екстра-ліги, Кубку України з футзалу, ДЮФЛ, футзальних дитячо-юнацьких змагань та змагань серед дівочих команд у всіх вікових категоріях, усіх змагань з футболу та футзалу обласного, районного та міського рівня.

 

Журналіст Ігор Бурбас інформує, що за рекомендаціями УЄФА усі чемпіонати мають завершитися до 30 червня.

 

Українська Прем'єр-ліга достроково закінчить сезон, якщо тимчасове припинення затягнеться до 15 травня.

 

Через коронавірус в Україні діє карантин: що відомо

 

  • 11 березня Кабмін оголосив, що з 12 березня запроваджуються карантин на загальнонаціональному рівні. Діятиме він до 3 квітня.
  • У всіх навчальних закладах України скасували навчання.
  • Заборонено проводити масові заходи, у яких беруть участь понад 200 осіб. Це – культурні події, спортивні та розважальні заходи.
  • Заборона не стосується заходів державної необхідності.
  • З 16 березня Україна заборонила в'їзд для іноземців. Заборона не стосується тих іноземних громадян, які мають дозвіл на тимчасове або постійне проживання в Україні.
  • З 17 березня Україна припиняє пасажирське авіасполучення. Зупинено залізничне сполучення з Польщею, а також Росією та Білоруссю.
  • Консульські закордонні установи, консульські відділи в міжнародних пунктах пропуску та департамент консульської служби МЗС тимчасово припинили ведення прийому громадян і видачу віз.

Схожі матеріали

25 серпня 2015, 13:55
Змагання з дитячих видів спорту - це завжди добре, адже дітлахи бачать свої досягнення, а також той рівень, до якого варто прагнути...
23 жовтня 2014, 11:05
У вищій дитячій лізі волинського краю поки що інтриги за золоті нагороди нема. І "винні" у цьому - представники молодої зміни команди...
21 травня 2019, 07:31
Упродовж  17-21 травня у Києві проходив Всеукраїнський турнір «Футбол у кожний двір», який організували Федерація дворового футболу та...